Vďaka nanotechnológii získa auto jedinečné vlastnosti

Vďaka nanotechnológii získa auto jedinečné vlastnosti

Nano ochrana pre celé auto.

08.06.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Takmer každý chlap má rád autá, motocykle, auto-moto športy. Dnes je bežnou vecou, ak si to môžeme dovoliť, že sme majiteľmi auta. Vyberáme si ho podľa rôznych kritérii - vzhľad, výkon, farba, veľkosť. Každé jedno auto ale potrebuje to isté - poriadnu starostlivosť. V mestách nájdeme mnoho autoumyvární, či už ide o ručné alebo samoobslužné. Tá druhá varianta je lacnejšia a rýchlejšia. Naopak, ručné čistenie je dôkladnejšie a výsledok je určite lepší.

 

Ak sa pozrieme na auto-moto trh, na pultoch špecializovaných obchodov nájdeme mnoho prípravkov, ktoré slúžia na ošetrenie auta. Autokozmetika mnohých značiek, kvality a ceny. Výber je ťažký. Čoraz viac sa v obchodoch objavujú produkty, ktoré majú označenie NANO. Tieto prípravky, ktoré sú vyrobené na báze nanotechnológie ponúkajú nové možnosti ošetrenia povrchov.

 

Čo je to vlastne nanotechnológia? Nanotechnológia je veda, ktorá skúma veci na ich atomárnej úrovni, teda vo veľkosti nanometrov. Označujú ju aj ako "technológia 21. storočia". Táto technológia dokáže zmeniť vlastnosti mnohých povrchov.

 

Automobil ponúka veľa povrchov. Nájdeme na ňom sklo, lakovaný povrch, plasty či textil v interiéri. Všetky tieto povrchy sú vhodné na to, aby boli ošetrené nanotechnológiou. Začnime čelným sklom. Táto časť auta je veľmi dôležitá, ba kľúčová. Vďaka nej vidíme na cestu a máme prehľad, čo sa na ceste deje. Sklo by malo byť dostatočne čisté. Nano produkt, ktorý je určený na čelné sklo má zaujímavý názov - Tekuté stierače. Aplikácia produktu je veľmi jednoduchá, zvládne to naozaj každý.

 

Výhody Nano neviditeľných tekutých stieračov:

 

1. Hydrofóbia, oleofóbia - odpudzovanie vody, olejov a iných tekutín.

2. Nepriľnavosť nečistôt.

3. Efekt ľahkého čistenia.

4. Vyššia bezpečnosť jazdy počas dažďa.

5. Odolnosť voči bežným chemikáliam, UV stabilita.

6. Pri rýchlosti 60-70 km/h začína odpor vzduchu tlačiť kvapky zo skla preč.

 

Pozadu nemôže zostať ani karoséria auta. Táto časť vzbudzuje najväčšiu pozornosť, nakoľko tvorí najvýraznejšiu časť auta. Nano produkt dokáže zmeniť vlastnosti aj karosérii. Výhody vyplývajúce z ošetrenia sú podobné, ako pri čelnom skle. 

 

Aj v interiéri nájdeme mnoho plastových povrchov, ktoré potrebujú starostlivosť. Nanotechnológiou ošetrený plast bude odolný voči vode a nečistotám a povrch sa stane nepriľnavým.

 

Sedačky možu byť textilné či kožené. Nano produktom môžu byť ošetrené iba tie textilné, ktoré sú maximalne savé a vedia do seba impregnáciu poriadne nasať. Čo sa týka kožených sedačiek, ošetriť sa dá ibá savá koža, čiže taká, ktoré je schopná do seba nasať tekutinu, v tomto prípade nano ochranu. Ošetrený textil bude odolný voči vode, olejom a iným tekutinám. Dôležité je dodať, že nano ochrana nezmení vzhľad ani priedušnosť povrchu.

 

Ako vidíte, nanotechnológia sa dostáva čoraz viac do povedomia a ponúka široké využitie aj v oblasti autokozmetiky. V ponuke spoločnosti NanoProm okrem týchto produktov nájdete taktiež nano produkty pre rôzne iné povrchy nachádzajúce sa v domácnosti či záhrade. Navštívte stránky spoločnosti a vyberte si podľa Vašej potreby.

 

 

Nano ochrana pre celé auto
Rozdiel medzi ošetreným a neošetreným povrchom

Hodnotenie

Vďaka nanotechnológii získa auto jedinečné vlastnosti
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma