Top
Virtuálne sídlo - rýchle a jednoduché riešenie pre firmy

Virtuálne sídlo - rýchle a jednoduché riešenie pre firmy

Každá spoločnosť ocení nízke náklady na využitie služieb virtuálneho sídla a virtuálnej adresy.

21.06.2024 | Global Office s.r.o. | www.globaloffice.sk

Každá firma, ktorá začína na trhu pôsobiť potrebuje k vykonávaniu svojej činnosti podľa zákona aj svoje sídlo. Nie každá malá, či začínajúca firma má k dispozícií toľko zdrojov, aby bola schopná prenajímať priestory, na ktorých adrese bude mať aj sídlo svojej spoločnosti. Spoločnostiam, ktoré pre svoju podnikateľskú  činnosť nepotrebujú mať vlastné priestory úplne postačí virtuálne registračné sídlo.

 

Zriadenie registračného virtuálneho sídla je veľmi jednoduché a časovo nenáročné. Už po niekoľkých dňoch budete môcť uvádzať sídlo spoločnosti na novej adrese. Mnohé zo spoločností, ktoré ponúkajú zriadenie takéhoto virtuálneho sídla, či virtuálnej adresy, obyčajne ako bonus ponúkajú aj nejaké služby navyše.

 

V našom hlavnom meste vzniká stále viac nových malých a stredných firiem a ceny prenájmu priestorov sú kvôli obrovskému záujmu a konkurencii extrémne vysoké. Preto vlastniť sídlo na nejakej prestížnej adrese v Bratislave je pre začínajúcu malú firmu takmer nemožné. Ak však chcete uvádzať svoje sídlo na skutočne prestížnej adrese Obchodnej ulice v Bratislave, máte možnosť využiť služby spoločnosti, ktorá práve zriadenie virtuálneho registračného sídla na tejto adrese ponúka.

 

Po dojednaní niektorých detailov, zaslaní potrebných informácií, bude nakoniec podpísaný a doručený „súhlas so zriadením sídla“. Po jeho obdržaní už môžete kontaktovať Obchodný register a požiadať o zmenu zápisu sídla spoločnosti. Všetky legislatívne podmienky platné na území Slovenskej republiky budú pritom dodržané.

 

Pre viac informácií o zriaďovaní virtuálneho sídla, virtuálnej adresy a zakladaní s.r.o. a firiem na kľúč, či iných možnostiach pre firmy sa dočítate na www.globaloffice.sk.

Global Office s.r.o. | Zriadenie virtuálneho sídla a adresy
 

Hodnotenie

Virtuálne sídlo - rýchle a jednoduché riešenie pre firmy
Hodnotenie 3.83 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma