Vlastníte nejaké starožitné predmety?

Vlastníte nejaké starožitné predmety?

Získať okamžitú hotovosť za starožitnosť už nemusí byť problém

22.04.2015 | vykup.sk s.r.o. | www.starozitnosti-bratislava.sk

Výkup starožitností je výborná príležitosť ako v krátkom čase za svoje starožitnosti môžete získať financie, ktoré práve potrebujete, či už ako pomoc v ťažšej finančnej situácií, alebo len ako speňaženie vašej investície a využitie peňazí za predaj starožiností na iné účely. Aby ste z vašej investície do starožitností aj niečo mali, je potrebné v ten správny čas starožitnosť predať (ideálne v čase keď je dopyt po starožitnosti najväčší – jeho cena je najvyššia).

 

Odborník na starožitnosti vaše starožitné predmety ocení a ak budete s cenou spokojný, môžete ju hneď ponúknuť na predaj. Oceniť starožitnosť môže buď súdny znalec alebo priamo starožitník v starožitníctve. Súdny znalec vám však na rozdiel od súdneho znalca neponúkne výkup vašej starožitnosti. Cena starožitnosti môže byť v dvoch časovo rôznych obdobiach odlišná, a to kvôli tomu, že starožitník oceňuje historický predmet nie len na základe jeho stavu, ale aj aktuálnej ponuky a dopytu na trhu. Čím väčší je záujem o daný typ starožitnosti, tým vyššia je jeho cena na trhu.

 

Teraz máte možnosť navštíviť aj starožitnosti Bratislava na Gorkého 12, kde môžete využiť  nie len  ocenenie starožitností , ale starožitník môže vykúpiť vašu starožitnosť a ihneď ponúknuť finančnú hodnotu za váš starožitný predmet. Ak vlastníte starožitné, historické, vzácne predmety - starožitný nábytok, starožitné obrazy, sochy, využite možnosť ocenenia a výkupu starožitností v Bratislave.

Hodnotenie

Vlastníte nejaké starožitné predmety?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma