Zamestnania, o ktorých si nevedel, že existujú

Zamestnania, o ktorých si nevedel, že existujú

Práce, ktoré prekvapia

02.09.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Nebaví ťa obyčajné zamestnanie? Si tak trochu extrémista a rád skúšaš nové veci? Prezri si náš rebríček neobyčajných a unikátnych zamestnaní sveta, o ktorých si možno ani nevedel, že existujú:

 

 

Inštruktor surfovania pre psov

Presne tak, aj psy sa môžu naučiť surfovať. U nás na Slovensku by táto práca síce bola úplne zbytočná, v zahraničí skutočne existuje.

 

Opatrovateľ pánd

Taktiež táto práca nie je dostupná na našom území, avšak v Číne je dostupná. Je však potrebných mnoho znalostí o pandách a tiež ťa čaká veľa pohovorov. Svoj život musíš plne zasvätiť iba pandám a starať sa o nich každý deň.

 

Profesionálny hacker

Slovo hacker sa v hovorenej reči používa skôr v negatívnom zmysle. Avšak rovnako ako vie byť toto povolanie škodlivé, vie byť aj nápomocné, najmä ak vlastníte veľkú spoločnosť. Spoločnosť si zamestná profesionálneho hackera, ktorý pozná množstvo trikov, ako sa nabúrať do systému spoločnosti. Tým vlastne testuje software spoločnosti, následne im povie, ako to urobil a v čom by sa mohli zlepšiť.

 

Stylista jedál

Stylovať sa nemusia iba modelky, ale aj jedlo. Napríklad, ak je potrebné natočiť film alebo reklamu na jedlo alebo nápoje, do hry vstupuje stylista jedál. Často to, čo vidíš na obrazovke ani nie je jedlé, ale vyzerá to chutne však? Keďže jedlo sa kazí, topí a stráca želaný tvar, musia ho nahrádzať- ako napríklad obyčajnú šľahačku penou na holenie. Mňam.

 

Morská panna

Kto miloval rozprávku Ariel si v tejto práci príde na svoje. Pracovať ako profesionálna morská panna? Všetko sa to zdá krásne a zábavné, ale ako vždy je v tom háčik – profesionálne morské panny musia byt perfektné v potápaní a v zadržiavaní dychu na dlhú dobu. Taktiež veľa voľného času strávia v posilňovni, keďže chvost môže vážiť až 6 kg.

 

Zaujali ťa tieto práce? Klikne na našu stránku a dozveď sa o nich viac: Brigada.sk

Hodnotenie

Zamestnania, o ktorých si nevedel, že existujú
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma