14 beauty tipov, ktoré možno ešte nepoznáte

14 beauty tipov, ktoré možno ešte nepoznáte

Tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať.

29.01.2021 | Hi Promotion s.r.o. | riano.sk

Ak by ste si teraz sadli na kávičku (s vynikajúcim dezertom) doma u vašej kamarátky a došlo by na tému kozmetiky, mali by ste v zálohe pár beauty tipov, ktoré by ste jej radi poradili, a zároveň sa od nej nejaké dozvedeli? Pri čítaní nášho článku si teda pokojne môžete predstaviť, že trávite poobedie so svojou najlepšou priateľkou a vymieňate si medzi sebou navzájom beauty inšpirácie. Na pár minút sa staneme my vašou kamarátkou a obohatíme vás o pár tipov, ktoré sa vám zaručene zídu. Tak sa pohodlne usaďte a nechajte sa inšpirovať.

Pri nanášaní parfumu si netrite navzájom o seba zápästia, iba ich jemne spolu stlačte. Odstráňte nepríjemné čierne bodky z nosa nanesením masky z medu a citrónovej šťavy, ktorá najlepšie pôsobí počas noci. Koniec nakreslenej očnej linky skúste potiahnuť smerom nadol pre okrúhlejší a širší vzhľad oka. Vyskúšajte nahradiť fixačný gél na obočie použitím čistej kefky, na ktorú nanesiete vrstvu laku na vlasy a zafixujete ňou svoje obočie. Na odstránenie otlačenej čiernej šmuhy od maskary vyskúšajte použiť štetec na make-up. 6.      Nahraďte používanie klasického balzamu na popraskaný povrch pier scrubom na pery. Suchý šampón si nanášajte na vlasy pred spaním pre ich sviežejší vzhľad na druhý deň ráno. Vyskúšajte samoopaľovanie zmiešaním obľúbeného hydratačného krému s kakaom. Vyskúšajte pri odstraňovaní chĺpkov na nohách namiesto holiacej peny naniesť pred holením na nohy vlasový kondicionér. Nezabúdajte na pravidelné čistenie beauty štetcov a hubky na make-up. Nechajte pôsobiť na vlasoch počas noci kokosový olej, ktorý podporí ich rast, zvlhčí suché vlasy, zjemní ich a ochráni ich pred štiepením. Odstráňte nepríjemné čierne bodky z nosa nanesením masky z medu a citrónovej šťavy, ktorá najlepšie pôsobí počas noci. Aplikujte na vzniknuté akné na tvári čistý med, vyskúšajte zakryť toto miesto obväzom, či vreckovou a nechajte pôsobiť celú noc. Po nalakovaní nechtov použite ľadovú vodu, ktorá im pomôže rýchlejšie vyschnúť.

Zdá sa vám niektorý z uvedených tipov známy alebo je pre vás novinkou, ktorú radi vyskúšate? Pevne dúfame, že ste sa inšpirovali a naše tipy vám prakticky uľahčia beauty rutinu.

Hodnotenie

14 beauty tipov, ktoré možno ešte nepoznáte
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma