5 novoročných tipov ako zlepšiť starostlivosť o svoju pleť

5 novoročných tipov ako zlepšiť starostlivosť o svoju pleť

Poznáte to, s Novým rokom vždy prichádza aj čerstvá motivácia plniť nové výzvy a predsavzatia.

01.01.2021 | Hi Promotion s.r.o. | riano.sk

Poznáte to, s Novým rokom vždy prichádza aj čerstvá motivácia plniť nové výzvy a predsavzatia. V srdci nám rastie nadšenie začať s niečím novým alebo byť v niečom poctivejší v porovnaní s predošlým rokom. Týkajú sa Vaše novoročné predsavzatia aj starostlivosti o pleť?

 

Venovali ste doteraz starostlivosti o svoju pleť dostatočnú pozornosť?

 

Teraz je ten správny čas položiť si dôležitú otázku- bola starostlivosť o moju pleť dostatočná? Ak ste si odpovedali úprimne a máte pocit, že by ste v otázke pleťovej starostlivosti mohli niečo zmeniť a zlepšiť, tak máme pre Vás niekoľko tipov:

 

1. Dbajte na pravidelné dodržiavanie pitného režimu

 

Poctivé dodávanie vody nášmu telu dokáže s našou pleťou hotové zázraky. Pamätajte, že tekutiny sú pre ňu veľmi dôležité. Našu pokožku tvoria bunky, a práve ich zdravé a správne fungovanie je podmienené dostatočným obsahom vody, ktorú dopĺňame pravidelným prísunom tekutín.

 

2. Doprajte si dostatok spánku a oddychu

 

Pojem „vyspať sa do krásy“ má v našom živote skutočne veľkú moc. Sami posúďte, aká je kvalita Vašej pleti, keď niekoľko dní za sebou nedoprajete svojmu telu dostatočný spánok a regeneráciu, ktorú si pýta. Nedostatok spánku sa môže prejaviť rôznymi spôsobmi a zhoršená kvalita našej pleti je jedným z nich.

 

3. Nezabúdajte na kvalitnú stravu a vitamíny

 

Kvalita našej stravy sa nepochybne odzrkadľuje (aj) na našej pleti. Príjem vitamínov a minerálov prostredníctvom doplnkov výživy je síce veľmi nápomocný, avšak ich primárnym zdrojom pre naše telo by mala byť predovšetkým kvalitná strava. Ak ste doposiaľ nedbali na pravidelný príjem surovín obsahujúcich vitamíny a minerálne látky, teraz je ten ideálny moment napraviť to.

 

4. Začnite používať nočný krém

 

Pravidelné používanie hydratačných alebo rôznych denných krémov je pre nás rutinná záležitosť. Večerná starostlivosť o našu pleť býva však častokrát zanedbávaná. Nezabúdajte na svoju pleť ani pred spaním, doprajte jej starostlivosť s krémom určeným na noc.

 

5. Používajte pleťové masky na tvár

 

Dajte si záväzok, že si každý týždeň urobíte chvíľku pre seba a svoju pleť použitím pleťovej masky na tvár. Vytvorte si z toho zvyk, vďaka ktorému bude Vaša pleť kvalitnejšia a zdravšia.

 

Ďalší rok je predsa nová kapitola, tak prečo nezačať písať aj novú kapitolu pre našu zdravšiu a krajšiu pleť?

 

 

 

Hodnotenie

5 novoročných tipov ako zlepšiť starostlivosť o svoju pleť
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma