7 ATRAKTÍVNYCH ZRUČNOSTÍ - 2.časť

7 ATRAKTÍVNYCH ZRUČNOSTÍ - 2.časť

Prinášame ti ďalšie body týkajúce sa atraktívnych zručností, ktorými môžeš osviežiť celý postup o žiadosť do zamestnania.

24.09.2023 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

 

Prinášame ti ďalšie body týkajúce sa atraktívnych zručností, ktorými môžeš osviežiť celý postup o žiadosť do zamestnania. Chceme ťa inšpirovať, aby si vedel, čo zo svojho života treba vyzdvihnúť a čo môže tvojho budúceho zamestnávateľa zaujať. Tento článok je nadväzujúcim na článok 7 atraktívnych zručností, ktoré môžu zaujať tvojho potencionálneho zamestnávateľa I.

 

4. Technické zručnosti

Vždy by si mal uvádzať zoznam príslušných programov, v ktorých vieš pracovať a máš s nimi skúsenosť. Ak tvoje odvetvie vyžaduje nejaký špeciálny program, napríklad Photoshop pre grafikov, určite ho nezabudni vymenovať medzi prvými zručnosťami vo svojom životopise. 

 

5. Schopnosť vedenia

Ak sa hlásiš na miesta vo vedúcich pozíciách, zamestnávatelia chcú vidieť, že si naozaj dobrý, a preto sú veľmi dôležité skúsenosti. Môžeš svoju schopnosť vedenia podrobne popísať v životopise alebo motivačnom liste, uveď napríklad aké tímy si v minulosti viedol a aké úspechy tvoj tím dosiahol pod tvojím vedením. 

 

6. Schopnosť pracovať v tíme alebo sám

Takmer všetky úlohy vyžadujú určitú formu tímovej práce. Je však tiež dôležité, aby si vedel pracovať a byť produktívni aj sám. Väčšina ľudí sa prikláňa k jednému alebo druhému, ale aby si bol najžiadanejším a najspoľahlivejším zamestnancom, musíš byť schopní dobre pracovať aj v tíme aj sám. 

 

7. Tituly a certifikáty

Pri mnohých pracovných miestach budeš musieť doložiť nejaký druh vysokoškolského diplomu alebo inú odbornú kvalifikáciu, aby si bol považovaní za kvalifikovaného na túto prácu. Čo môže byť ešte dôležitejšie, sú špecifické certifikácie. Môžeš absolvovať špeciálny test, ktorý ponúka nejaká organizácia a získaš tak certifikát, ktorý môže byť dôležitejší ako vysokoškolský titul. 

 

Toto sú všetko zručnosti, ktoré môžeš pridať do svojho životopisu. Nezabudni však dodržiavať všetky ostatné štandardné odporúčania týkajúce sa životopisu, motivačného listu a pracovného pohovoru. Na pracovnom pohovore môžeš hovoriť aj o svojich dobrých a zlých vlastnostiach, čo môže taktiež pomôcť k opisu tvojej osobnosti. V každom prípade buď sám sebou a nikdy nehovor to, čo nie je pravda. Dúfame, že sme ti týmto článkom pomohli a že získaš svoju prácu snov. Celý náš tím ti drží palce !

 

Celý článok nájdeš na portále brigada.sk

 

Hodnotenie

7 ATRAKTÍVNYCH ZRUČNOSTÍ - 2.časť
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma