Tipy na jarné parfémy

Tipy na jarné parfémy

S prichádzajúcou vôňou jari sa nám žiada vymeniť aj parfémy s ťažkou zimnou vôňou.

04.03.2018 | Peter Scholc | www.e-parfumy.sk

Dni sa nám predĺžujú a aj počasie nám napovedá, že je tu konečne jar. Vzduch je nabitý sviežosťou, zaliatou hrejivým slnkom, ktoré nám počas dlhých zimných dní tak veľmi chýba. Nepotrvá dlho a zacítime aj vône kvitnúcich kvetov. Ťažšie zimné parfémy nám postupne nahradia ľahké kvetinové alebo kvetinovo - ovocné. Aby ste mali čas porozmýšľať nad značkou, prinášame vám prehľad tých, ktoré vás môžu sprevádzať počas jari.

 

Na začiatok si môžeme predstaviť trocha fantázie v podobe parfumu Premier Jour od Nina Ricci  Zloženie orchidea, mandarínka, mandľa, santalové drevo nám navodí prichádzajúcu jar. 

Kvetinová, zmyselná vôňa inšpirovaná vnútornou silou žien a optimizmom. To je Beyonce Rise. Omamný, návykový parfém Rise s aromatickou vôňou bazalky, sladkou marhuľou a vzácnymi drevinami dodávajúcimi hrejivý pocit tepla.

Do novej jarnej sezóny je nutné spomenuť Addict Eau Fraiche od Diora. Je to svieža, ľahká, kvetinová vôňa pre ženy. Zloženie gardénia, bulharská ruža, tuberóza, tulipán, okvetné lístky jazmínu sú perfektnou voľbou na jar.

 

 

Nina Ricci Premier Jour
Christian Dior Addict Eau Fraiche
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma