ACER Chromebook  13

ACER Chromebook 13

Ideálny na cesty

11.03.2016 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ACER Chromebook 13 predstavuje ideálne riešenie, ak veľa pracujete a zároveň potrebujete byť ultra mobilní. Tento špičkový notebook disponuje veľkou výdržou batérie na jedno nabitie.

 

Vďaka rýchlemu bezdrôtovému pripojeniu 802.11ac sa jednoducho pripojíte k potrebným aplikáciám, nech ste kdekoľvek. Toto najnovšie bezdrôtové pripojenie je až trikrát rýchlejšie než predchádzajúce generácie bezdrôtových technológií. 

 

Acer Chromebook 13 s displejom v rozlíšení HD a s pomerom strán 16:9 dopraje vašim očiam pôžitok z každého uhla. Aj tie najmenšie detaily budú dokonale zobrazené. 

 

Nadchne aj svojimi kompaktnými rozmermi a nízkou hmotnosťou, ktorá vám zaistí jednoduché prenášanie. Dizajn ACER Chromebook 13 je elegantný s čistými líniami a v snehobielom farebnom prevedení. Navyše, disponuje dizajnom bez ventilátora, čo vám zaistí úplne nehlučnú prevádzku s nulovými zvukovými emisiami. Pri vašej práci vás nebude nič rušiť. 

 

Myslí aj na to, ak potrebujete začať pracovať okamžite, ACER Chromebook 13 sa totiž sputí už za 8 sekúnd, vďaka čomu menej čakáte a viac pracujete.

 

Viac na www.acer-shop.sk.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma