Ako brigáda ovplyvňuje tvoju budúcu profesiu?

Ako brigáda ovplyvňuje tvoju budúcu profesiu?

Brigáda dáva viac než si myslíš

27.07.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Brigády sa väčšinou chopia mladí ľudia a šudenti. Väčšinou sa do brigády pustia s vidinou si aspoň trochu finančne prilepšiť, nemali by sme to však vnímať iba takto jednotvárne.

 

Brigáda prináša do života omnoho viac, najmä ľuďom, ktorí nemajú presnú vidinu svojej budúcnosti a budúcej kariéry.

 

Pracovné skúsenosti

Je široké spektrum brigád. Hlavne mladšie ročníky, ktoré ešte len brigádovať začínajú, môžu mať pocit, že im ich brigáda nič neprinesie a že nejde zrovna o lukratívnu pozíciu, ktorej by sa chceli venovať aj potom. je dobré si pamätať, že nikto nezačína na vrchole, ale naopak – väčšina zrovna na nule.

 

Brigáda je teda skvelá príležitosť, ako sa pripraviť do kariérneho života a mať aspoň ako-také skúsenosti v praxi. Tým pádom sa ti nestane, že v čase, kedy sa budeš chcieť zaujímať o dobré miesto, neprídeš s prázdnym životopisom.

 

Osobný rast

Brigády v životopise okrem iných vecí, preukazujú aj to, že sa snažíš na sebe pracovať, že máš skúsenosť seriózne pracovať. Mimo týchto vecí, podľa pozície, ktorú si absolvoval vie približne odhadnúť ake zručnosti si z nej odniesol. Napríklad práca čašníka sa javí ako pomerne ľahká, ale nie je. Okrem fyzickej záťaže, je potrebné vylepšiť svoje komunikatívne schopnosti, byť trpezlivý a občas i asertívny.

 

Nech práve vykonávaš, alebo sa ešte len chystáš vykonávať akúkoľvek brigádu, vždy ti poskytne niečo navyše okrem finančného ohodnotenia.

 

 

Cítiš sa na to hľadať si brigádu ešte dnes? Všetky aktuálne brigády nájdeš práve teraz na Brigada.sk!

Hodnotenie

Ako brigáda ovplyvňuje tvoju budúcu profesiu?
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma