Keď ekológia spája

Keď ekológia spája

Pred pár dňami sme sa stali oficiálnym partnerom portálu Naše Bio&Eko.

27.07.2021 | Leier Baustoffe SK s.r.o. | www.leier.sk

Pre spoluprácu sme sa rozhodli najmä preto, že naša filozofia fungovania sa veľmi zhoduje s hodnotami tohto online magazínu. Ako súčasť veľkej nadnárodnej skupiny si uvedomujeme našu zodpovednosť nielen voči zákazníkom, ale aj voči prírode a životnému prostrediu, čo je v segmente stavebníctva ešte stále dosť ojedinelé. Pri výrobe stavebných materiálov využívame nové technológie, práve vďaka ktorým dokážeme rešpektovať ekologické požiadavky tejto doby. Naše produkty neustále inovujeme a vygenerované zisky následne opäť investujeme späť do nášho vývoja. Dopad na životné prostredie však nezohľadňujeme len pri výrobe, ale aj pri balení a logistike.

 

„Sme veľmi radi, že existujú organizácie, firmy či portály, ako je aj online magazín Naše Bio&Eko, ktoré sa zameriavajú na témy zo sveta ekológie. Ktoré spájajú podobne zmýšľajúcich ľudí, aby sa mohli vzájomne inšpirovať. Je nám veľkým potešením, že aj my sme súčasťou tohto projektu a že sa stále viac organizácií vydáva na cestu zodpovedným životom v oblasti udržateľných zdrojov a životného prostredia.” povedal k partnerstvu konateľ spoločnosti Leier Baustoffe SK, Mag. Ľubomír Roth.

 

V našom portfóliu nájdete stavebné materiály pre každú fázu výstavby - od inžinierskych sietí, cez tehlu, betónové prefabrikáty, komíny až po záhradné výrobky k dotvoreniu okolia domu a skrášleniu záhrady. Z ekologického hľadiska sme však obzvlášť hrdí na stavebný materiál Durisol, ktorý je čisto prírodný a 100% recyklovateľný. Snažíme sa prinášať nové vhľady do moderného stavebníctva, pričom sa držíme našich základných priorít – využívanie kvalitných surovín, zdravotná nezávadnosť produktov a environmentálna ochrana. Finálnym výsledkom však má byť najmä radosť zo stavby vysnívaného domova.

 

 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

 

Durisol ekologický stavebný materiál
 

Hodnotenie

Keď ekológia spája
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma