Ako osloviť zamestnávateľa na prvýkrát?

Ako osloviť zamestnávateľa na prvýkrát?

Buď originálny, výrazný a sebavedomý

02.11.2020 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Čo je podľa teba prvý krok k tomu, aby si svojmu potenciálnemu zamestnávateľovi dal najavo, že si ten pravý pre jeho firmu? Originálnym a vymakaným životopisom!

 

 

Čo všetko musí životopis obsahovať?

Osobné údaje (tvoje meno a priezvisko, kontakt, e-mail ...) Vzdelanie (študované školy, absolvované a aktuálne kurzy či školenia) Pracovné skúsenosti a prax Aktivity a záujmová činnosť Cudzie jazyky Počítačové znalosti Silné stránky a záľuby

 

Ako by mal správne vyzerať životopis?

Nezabúdajme aj na estetické stránky životopisu. Síce sa odporúča, aby sa životopisy tvorili v zaužívanej forme, teda nie je potrebné experimentovať s formátovaním ani vymýšľať náročné kreatívne variácie.

Avšak, aby sme do životopisu vtesnali aj estetického ducha, je fajn siahnuť po nejakej neutrálnej alebo jemnej farebnosti a hlavne, vyvaruj sa krikľavým farbám!

 

Hľadáš typy ako svoj životopis spraviť ohromným? Navštív našu stránku Brigada.sk, kde nájdeš okrem osvedčených typov aj službu: ONLINE životopisy. V tejto službe ti ponúkame na výber niekoľko vzorov životopisov, k nim aj farebné varianty. Stačí iba vypísať údaje o sebe a o ostatné sa postaráme my. Je to jednoduché a rýchle.

Hodnotenie

Ako osloviť zamestnávateľa na prvýkrát?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma