Ako si vybrať rúž

Ako si vybrať rúž

Rúž nesmie chýbať v kozmetickej taštičke žiadnej ženy.

14.09.2020 | Hi Promotion s.r.o. | riano.sk

Správne zvolený rúž zvýrazňuje pery, skrášľuje úsmev a zvyšuje sebavedomie. Nie každý rúž ale vám ale pristane. Dôležité je nájsť si správny typ aj odtieň.

 

Typ rúžu

 

Momentálne sú trendy matné rúže, ktoré sa nelesknú a sú dlhotrvácne. Matné rúže sú vhodné na denné nosenie. Ich nevýhodou je, že majú tendenciu vysušovať pery. Matné rúže sa zvyčajne nerozpíjajú, preto nebudete potrebovať kontúrku.

 

Obľúbené sú aj krémové rúže, ktoré sú lesklejšie ako matné. Tieto rúže pery nevysušujú, naopak hydratujú ich. Na druhej strane ale nemusia vydržať tak dlho ako matné.

 

Zaujímavý je aj tekutý rúž, ktorý si ženy zamilovali najmä preto, že vydrží na perách extra dlho. Jeho krémová textúra sa mení v ľahkú vrstvu, ktorá nelepí a vydrží skutočne takmer čokoľvek.

 

Ako je to s farbou rúža?

 

Aj ženy sa delia na typy a to podľa farby pokožky. Vo všeobecnosti ide o svetlé, stredne tmavé a tmavé ženy. Pri výbere rúža plati jednoduché pravidlo - rúž musí korenšpodovať s typom vašej pokožky. Svetlé ženy by mali voliť svetlý makeup a čiernu riasenku. Pristane im rúž vo farbe broskyne, no dobrou voľbou je tiež ružový alebo hnedý odtieň.

 

Pre ženy so stredne tmavou pokožkou sa hodia rúže vo viacerých odtieňoch. Môžete siahnuť po ružovej, malinovej, no tiež po žiarivej červenej farbe.

 

Na samom konci zoznamu sa nachádzajú tmavé typy, ktoré sa vôbec nemusia báť rúžov v tmavých tónoch. Čokoládová, slivková či čerešnová sú bezpochyby vašimi farbami. Skvelo vám padne aj vínová alebo tmavočervená farba.

 

Starajte sa svoje pery

 

Okrem rúžu myslite aj na starostlivosť o pery. Pravidelne ich ošetrujte scrubom na pery, ktorý odstraňuje odumretú kožu. Nezabúdajte ani na balzam na pery, ktorý zas poskytne perám hydratáciu a potrebnú ochranu.

 

Ako si výberáte rúže vy? Aplikujete niektorý z vyššie zmeniených postupov alebo sa riadite svojimi vlastnými pravidlami?

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma