Aký gril si vybrať?

Aký gril si vybrať?

Grilovačky sú neodmysliteľnou súčasťou každej letnej sezóny.

14.09.2020 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Veď čo je lepšie, ako tráviť čas s priateľmi a rodinou? Všetko, čo potrebujete je posedenie a vhodný gril, na ktorom pripravíte celú kopu chutných pokrmov od mäska rôznych druhov až po grilovanú zeleninu. Aký gril si ale vybrať?

 

Elektrický gril                                                            

Vhodný na grilovačku, na terasku aj do uzatvorených priestorov. Gril je praktický a pohodlný. Je v ňom zabudovaná teflónová doska a špirála, ktorá sa ohrieva. Pri výbere vhodného elektrického grilu venujte špirále zvýšenú pozornosť. Špirála by mala byť výkonná, kvalitná a jednoducho prístupná kvôli jej čisteniu. Kvalitné elektrické grily disponujú aj možnosťou nastavenia teploty, odkvapkávaciou miskou či nastaviteľnou výškou dosky. Na to, či je gril v poriadku a je v ňom dostatočná teplota, vás upozorní svetelná kontrolka.

 

Plynový gril

 

Môžete siahnuť po menšom grile, ktorý so sebou vezmete aj na dovolenku, alebo po väčšom grile vhodnom na záhradné párty. Plynový gril je obľúbený hlavne vďaka tomu, že je jednoducho použiteľný a poľahky s ním môžete regulovať teplo. Plynový gril by mal disponovať kvalitným materiálom horáka, jednoduchým zapaľovaním a odkladacími priestormi. Ide o vhodný kúsok najmä pre hostiteľov, ktorým nevadí väčší počet hostí.

 

Gril na drevené uhlie či brikety

 

Nech sa výrobcovia snažia akokoľvek, chuť grilovaných pokrmov pripravených na klasickom grile na drevené brikety jednoducho nič nenahradí. Tento typ grilu je obľúbený aj vďaka nízkej cene a ľahkému ovládaniu. Stačí rozpáliť brikety pomocou podpaľača a môžete sa pustiť do prípravy. Tá síce trvá o niečo dlhšie, no výsledky jednoznačne stoja za to. Kvalitný gril na drevené brikety spoznáte aj vďaka polohovateľnému roštu, samostatnej nádobe na popol či odkladacím plochách z termoplastu. Ku komfortnému grilovaniu prispieva aj priklápacie veko.

 

Vyberte si gril, ktorý vám vyhovuje z hľadiska ceny aj praktických vlastností a pusťte sa do usporadúvania grilovacích posedení, ktoré si obľúbia všetci vaši známi.

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma