Antibakteriálna farba nielen pre nemocnice

Antibakteriálna farba nielen pre nemocnice

Interiérová farba na steny s aktívnymi striebornými iónmi na báze vodou riediteľných akryl disperzií.

28.05.2020 | BLISS Farby | bliss.sk

Práve v týchto pohnutých časoch sa čoraz viac prihliada na čistotu a dezinfekciu miestností viac ako kedykoľvek predtým. Pre takmer každého je dôležité, aby sa z jeho domova stalo bezpečné a čisté útočisko. Váš domov môžete dezinfikovať, čistiť množstvom výrobkov, rôzným štýlom a frekvenciou. Avšak oddteraz je to možné uskutočniť s konštantným, proaktívnym prístupom aj pomocou farieb na stenách! Presvedčí vás o tom produkt Alpha Sanoprotex od spoločnosti Sikkens - dokonalá farba na pre váš domov, ku ktorej sa pripája aj aktívna ochrana zdravia.

 

Existuje niekoľko riešení, ktoré vám umožnia vyčistiť a odstrániť škvrny, nečistoty, baktérie - zo stien bežnými domácimi čistiacimi prostriedkami bez toho, aby došlo k narušeniu povrchu alebo poškodeniu farby. V tejto oblasti však dostatočne pokročila aj technológia a na trhu sa už nejaký čas objavujú nové farby, ktoré umožňujú dezinfekciu a znižujú množenie baktérií na stenách. Spoločnosť Sikkens ponúka širokú škálu výrobkov na maľovanie interiérov s cieľom zlepšiť nielen esteticky domáce prostredie, ale aj kvalitu života ľudí. Pred niekoľkými mesiacmi uviedla na trh Alpha Air Clean, farbu na vodnej báze pre interiéry s nízkym obsahom zápachu a rozpúšťadiel, ktoré sú okamžite aktívne pri znižovaní formaldehydu prítomného vo vnútorných prostrediach, aby sa zlepšila kvalita vzduchu.

 

Pokiaľ ide o dezinfekciu a ochranu zdravia všeobecne, je zo strany Sikkens veľmi zaujímavý aj ďalší produkt s imunizujúcim účinkom na báze iónov striebra. Vďaka antibakteriálnym vlastnostiam striebra dokáže Alpha Sanoprotex aktívne a dlhodobo pôsobiť proti tvorbe plesní, húb a iných mikroorganizmov zdraviu škodlivých.Ióny striebra majú antibakteriálne a dezinfekčné vlastnosti a majú široké spektrum germicídneho pôsobenia, čo dokazuje, že sú účinné proti mnohým druhom baktérií: Meticilín rezistentný Staphylococcus aureus (MRSA), Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Acinetobacter baumannii, Enterococcus Hirai et Streptococcus pneumoniae... Táto antibakteriálna farba zvýši svoju aktivitu práve pri procese čistenia a umývania a okrem iného si udrží antibakteriálnu účinnosť aj po opakovaných cykloch čistenia.

 

Táto generácia farieb bola primárne určená ako farba pre nemocnie, školy, avšak súčasný vývoj donútil Sikkens prispôsobiť tieto farby aj domácemu prostrediu v dôsledku núdzového stavu spôsobeného koronavírusom, ktorý sa nás bytostne týka. Vďaka týmto technologickým postupom všetky tieto vlastnosti vás vôbec neobmedzujú k aplikácii farby v domácom prostredí, môžete spoľahnúť na tradične vysoko výkonnú farbu od renomovanej značky a vybrať si z viac ako 2000 farebných odtieňov. Ak potrebujete akékoľvek ďalšie informácie, neváhajte požiadať o podporu našich odborníkov vo firme BLISS Farby, ktorá túto farbu excluzívne distribuje na Slovensku.

farba pre zdravotnícke zariadenia
farba na steny

Hodnotenie

Antibakteriálna farba nielen pre nemocnice
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma