Brigády na leto v tvojom okolí

Brigády na leto v tvojom okolí

Kde a ako si nájdeš vhodnú brigádu na celé leto?

23.06.2022 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Ešte nemáš brigádu na leto? Nevadí, pomôžeme ti ju nájsť ešte dnes. Práve leto je najvhodnejšia doba na hľadanie letnej alebo aj dlhodobejšej brigády. Vtedy zamestnávatelia pridávajú ešte viac ponúk, rastie turizmus a dopyt. 

Niet divu že niektoré prevádzky a podniky potrebujú letnú výpomoc. 

 

Pre mnohých študentov je veľakrát výhodnejšie hľadať brigádu v svojom okolí. Má to niekoľko výhod: nemusia míňať peniaze a čas na cestovanie. 

 

Ako sa k týmto brigádam dostaneš? 

 

Médiá a noviny

Pokojne môžeš začať starou klasikou. Lokálne noviny niekedy môžu priniesť úplne nečakanú pracovnú príležitosť v tvojom okolí. Modernejším spôsobom je prezrieť aj sociálne siete. Tam zvyčajne ľudia sem-tam pridajú ponuku brigády.

 

Priatelia, známi a rodina

Hľadať brigádu môžeš aj pomocou rodiny a priateľov - stačí sa iba opýtať. Nikdy nevieš, či práve u nich v práci alebo u vás doma netreba s niečím pomôcť. Aj kosenie trávy, upratovanie v penzióne alebo výpomoc  zmrzlinárni môžu byť vhodné brigády. 

 

Obchody a prevádzky v tvojom okolí

Určite si pravidelným návštevníkom potravín, mäsiarstva a drogérie, prípadne aj kaderníctiev, barber shopov, reštaurácii alebo fast foodov u teba na dedine alebo v meste. Ak si chceš brigádu vybaviť čo najskôr, stále je dobrá klasická cesta, a to ísť sa priamo prihovoriť. 

Možno ani nevieš a budú potrebovať výpomoc. 

 

Internet

Internet je zatiaľ najrýchlejšia a najjednoduchšia cesta akou sa môžeš dostať k brigáde. Na internete totiž nájdeš množstvo ponúk z rôznych miest a dokonca aj zahraničia. 

Aby si ich však vedel dobre odfiltrovať, mal by si si vybrať spoľahlivý inzertný portál. N ňom si bude môcť brigády prefiltrovať podľa vlastných preferencií, podľa svojho okresu alebo odboru, v ktorom sa chceš uplatniť. 

 

Vyskúšaj si registráciu zadarmo na Brigada.sk a nájdi si brigádu ešte dnes!

 

Hodnotenie

Brigády na leto v tvojom okolí
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma