Prečo si na leto vybrať zdravotné šľapky od Ortozdrav ?

Zdravotné šľapky na leto

27.06.2022 | Ortozdrav | ortozdrav.sk

Ortozdrav na rozdiel od lacných nekvalitných šľapiek, ponúka ŠTÝLOVÉ A POHODLNÉ DÁMSKE ORTOPEDICKÉ ŠĽAPKY NA LETO, ktoré sú ľahké, priedušné a určené pre celodenné chodenie bez bolesti nôh.

 

Niektoré každodenné rutiny môžu viesť k dlhodobej bolesti nôh. Najmä pre niektoré povolania je zdravotná a ortopedická obuv nevyhnutná. Zdravotná a ortopedická obuv sa hodí pre každodenné použitie v zdravotníctve, potravinárstve, gastronómiivýrobnej dielni, kancelárii aj ako vychádzková obuv. Uľavuje unaveným chodidlám, podporuje správne držanie tela a je prevenciou bolestí. Mäkká stielka tlmí nárazy pri chôdzi a šetrí kĺby. Či už pracujete ako zdravotná sestra alebo ako kaderník, protišmyková zdravotná obuv Ortozdrav vás udržia na nohách. Naša obuv navyše dáva vašim prstom dostatok miesta, aby ste sa cítili pohodlne.

 

Dokonalý komfort pri státí či chôdzi. Pokiaľ trávite voľný čas celý deň na nohách alebo vykonávate povolanie, pri ktorom stále stojíte alebo chodíte, mali by ste zvoliť bezpečnú, pohodlnú a zdravotne nezávadnú obuv akú ponúka práve obchod Ortozdrav.

 

Ortopedická obuv je vhodným riešením pre zdravie vašich kĺbov, chodidiel a chrbtice. Naša ortopedická korková obuv Vás poteší krásnym dizajnom a funkčnosťou. Môžete zabudnúť na otlaky, pretože sa ortopedická podrážka dokonale prispôsobí anatómií Vášho chodidla. Ľahké prevedenie topánky vás oslobodí od pocitu ťažkých nôh.

Je jedno či ich potrebujete do práce alebo na doma, vaším nohám ich nosenie určite prospeje.

Vybrať si môžete z našej ponuku v sekcii dámske šľapky na leto kde nájdete farebné letné vzory v jednoprackovom alebo dvojprackovom prevedení. Vybrali sme pre Vás pár šľapiek ktorými v lete ohúrite a Vaša noha ostane stále v pohodlí a zdravá.

Hodnotenie

Prečo si na leto vybrať zdravotné šľapky od Ortozdrav ?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma