Boilies na leto

Boilies na leto

Výroba klasických a kŕmnych boilies

28.06.2022 | MH Koncept | www.vyrobaboilies.sk

Je tu leto, teplé počasie a skvelý čas ísť chytať ryby ! 

Lov kaprov v lete je väčšinou prajný, pretože kapry sú hladné, aktívne a pripravené vyraziť. Je ale dôležité prispôsobiť ročnému obdobiu aj výber boilies.

 

 Výber boilies pri rybáreni, môže nepochybne ovplyvniť váš úspech pri chytaní. Nenechajte preto nič na náhodu a objednajte si naše overené hotové boilies.Klasické a kŕmne boilies sa od svojho vynálezu v roku 1970, keď rybári hľadali spôsob, ako loviť kapry bez toho, aby boli nástrahy zjedené inými alebo menšími rybami, stali nesporným kráľom návnad pre mnohých kaprárov po celom svete.V súčasnosti sú na lov kaprov najpoužívanejšie zo všetkých návnad práve boilies. V porovnani s inýmy druhmy návnad majú veľké výhody. Sú  pohodlné, praktické, ľahko skladovateľné a určite veľmi efektívne.

 

Mnohý skúšaju výrobu boilies vo vlastnej réžií ale časo to končí katastrofou. So svojou skúsenosťou s výrobou boilies sa podelil aj náš zákaznik Milan. V tomto článku si môžete prečítať ako to dopadlo.

 

Máte už svoj ideálny recept na boilies ?  Nechajte si ho vyrobiť u nás ! Ponúkame výroba boilies na zakázku podľa vášho receptu za výborne ceny ! 

 

Stalo sa Vám už že si dlhodobo kupujete tú istú radu boilies od toho istého výrobcu a čím ďalšej je menej účinná? Aj o tomto sa môžete dočítať na našej stránke.

 

Myslíte si že viete aké boilies sú najlepšia návnada na kapre v lete ? Napíšte nám Vaše skúsenosti a jedného z Vás odmeníme našími boilies. Chcete sa pochváliť s Vašími úlovkami ? Aj v takomto prípade nám môžete napísať a pochváliť sa na našom blogu. Radi sa dozvieme aj aké boilies alebo návnady ste použili.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma