Ak tieto produkty nepotešia Vašu polovičku, tak skúste nájsť inú

Ak tieto produkty nepotešia Vašu polovičku, tak skúste nájsť inú

Spotrebiče, ktoré potešia celú rodinu

01.07.2022 | Kevin Csiba | www.smartelix.sk

Veľa žien túži po tom, aby ich dom sa stal domovom. Je to vôbec možné? Ak áno, ako vedia k tomu prispieť muži? 

Pre ženy je tažké kupovať darčeky, muži sa nevyznajú v jednotlivých make upoch a krémoch. Preto treba rozmýšlať tak, že čím by sme vedeli prekvapiť našu polovičku, aby nielen my sme boli spokojný s darčekom, ale aj ona. 

Dá sa to vôbec? Nestačí jej Diava na upratovanie? Vždy jej mám kupovať niečo, však pred piatimi rokmi som jej tiež kúpil vázu. 

 

Veru niekedy my muži musíme byť občas gentlemani a prekvapiť našu polovičku niečim. Bude sa jej páčiť herný volant? Nie, asi tá Diava bola lepšia.

 

Ženy väčšinou radi upratujú a my im túto radosť nechceme kaziť. Chceme aby naďalej boli štastné. Ale niekedy keď už sú unavené tak namiesto upratovania možno by chceli si oddychnúť a zapnúť iba nejaký robotický vysávač. 

 

1. robotický vysávač

Dnešné robotické vysávače sú natoľko moderné, že stačí mať smartfón k nim a cez aplikáciu vieme nastaviť všetko. Dostanú sa aj na tie miesta, na ktoré možno ani vy by ste sa nedostali. Majú zabudované senzory, ktoré zabránia tomu, aby poškodili Váš nábytok.

 

Ale čo sa stane keď budeme hladný? No samozrejme môžeme poprosiť našu polovičku, aby nám spravila nejaké jedlo. Ak chceme urýchliť jej prácu, tak určite jej pomôže jeden z kuchynských robotov Bosch.

 

2. kuchynský robot

Kuchynské roboty sú nielen výkonné, ale aj veľmi praktické. Väčšinu príslušenstva môžete ľahko umývať v umývačke riadu. Dámy budú určite nadšené z ušetreného času.

 

Síce už sme sa najedli, ale nie vždy chceme všetko zjesť naraz. Čo by bolo také z čoho by sa tešili ženy aj muži naraz. No chladnička samozrejme. 

 

3. chladnička

Určite Vás poteší chladnička Whirlpool Art 9811 SF2, ktorá je jedna z najvýkonnejších chladničiek na trhu za prijateľnú cenu. Udrží vaše potraviny čerstvé až 4x dlhšie. To znie celkom dobre. 

 

Dúfame, že sme Vám pomohli s výberom a Váš dom sa stane domovom. 

 

Bosch kuchynský robot MUM58920
iRobot Roomba i7 - Robotický vysávač

Hodnotenie

Ak tieto produkty nepotešia Vašu polovičku, tak skúste nájsť inú
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma