Cestovné postieľky pre komfort aj bezpečie vášho dieťaťa

Cestovné postieľky pre komfort aj bezpečie vášho dieťaťa

Ak máte stále zažitú predstavu, že pre vás dieťa bude obmedzením, môžete ju s kľudom hodiť za hlavu.

17.11.2020 | SLOVLENKA | www.slovlenka.sk/Cestovna-postielka-do-25kg-b34759.htm

Cestovné postieľky sú praktické vždy, keď by ste radi zobrali svoje maličké deti za dobrodružstvami so sebou. Ide o neoceniteľné vybavenie pre hotely ale aj pre starých rodičov, ktorí často nemajú možnosť svoje vnúčatá vhodne uložiť na noc. Predstavujeme vám cestovné postieľky do 25 kg.

 

Ak máte stále zažitú predstavu, že pre vás dieťa bude obmedzením, môžete ju s kľudom hodiť za hlavu. Dieťa bude naopak rado všade tam, kde budú aj jeho rodičia. A je jedno, či pôjde o severný pól (no dobre, to už je trochu extrém), hotel v Tatrách alebo dedinský domček prarodičov. Dieťa ako zvedavý tvor bude rado objavovať. No síce ho so sebou môžete zobrať takmer kamkoľvek, ale budete na to potrebovať vhodné vybavenie.

 

Cestovná postieľka vám bude slúžiť dlho – je totiž určená pre tie najmenšie bábätká aj pre väčšie deti približne do troch rokov. A môžu samozrejme ju medzi sebou môžu navzájom dediť aj súrodenci, bratranci, sesternice a kamaráti.

 

Samotné postieľky sú vyrobené z ľahkých a pohodlných materiálov a môžete ich bez problémov poskladať trebárs do kufra auta. Už tam teda nemusíte zložito rozoberať neskladnú drevenú postieľku, a rovnako si zapratávať domácnosť ďalším kusom nábytku nemusia ani starí rodičia, u ktorých prespíte iba raz za čas.

 

Pozrime sa spoločne na niekoľko modelov cestovných postieľok z našej ponuky a na ich špecifiká a výhody.

 

Tým najdrahším modelom v našom portfóliu je postieľka Baby Mix, ktorú jednoducho umiestnite k rodičovskej posteli. K dispozícii je vo dvoch farebných prevedeniach, a to modrej Navy a sivej Grey. Určená je predovšetkým  pre tie najmenšie deti, ktoré ich mamička chce mať stále u seba. Súčasťou balenia je aj mäkký penový matrac a kolieska s brzdami pre ľahšiu manipuláciu.

 

Vo strednej kategórii nájdeme cestovnú postieľku Caretero Deluxe, ktorú u nás opäť zakúpite vo viacerých farbách. Vhodná je pre deti do 15 kilogramov a je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov. Okrem toho disponuje systémom Double Lock, ktorý blokuje samovoľné zloženie. Opäť sa dočkáte aj mäkkého matraca a tentokrát aj praktickej siete proti hmyzu. Zmieniť treba aj dve rôzne výšky podlahy nebo prebaľovací pult z PVC.

 

Dobrou správou je, že aj základná cestovná postieľka spĺňa všetky bezpečnostné štandardy, takže ani pri nízkej cene sa o svojho potomka rozhodne báť nemusíte. Napríklad postieľka Caretero Basic je znovu vybavená systémom Double Lock a je celkovo bezpečná. Súčasťou balenia je tiež mäkký matrac a taška vo farbe postieľky pre jednoduché prenášanie. No určite sa vám zapáči aj najnižšia hmotnosť z celého portfólia cestovných postieľok, a síce 8,9 kg.

Ako vidieť, cestovanie sa s maximálnym komfortom a bezpečím pre vaše dieťa nevylučuje. Nech už cestujete kamkoľvek, veľa problémov vám vyrieši práve cestovná postieľka.

Cestovná postieľka Caretero Deluxe
Postieľka Baby Mix k posteli rodičov

Hodnotenie

Cestovné postieľky pre komfort aj bezpečie vášho dieťaťa
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma