Chcel by si spojiť príjemné s užitočným? Poradíme ako

Chcel by si spojiť príjemné s užitočným? Poradíme ako

Spoznaj výnimočných ľudí a zaži jedinečné momenty

18.07.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Chceš si zarobiť, no nechceš prísť o potešenie z teplých letných dní? Organizátori festivalov každoročne hľadajú presne takých ako ty. Ak ťa táto ponuka zaujala, mal by si skúsiť brigádovanie na festivaloch. Nie, že sa len zabavíš, ale aj zarobíš. A čo môže byť lepšie? 

Najlepšie je prezrieť si hlavné body, ako taká práca funguje a na čo nezabudnúť. 

 

Registrácia

Čím skôr sa ozveš, tým lepšie. Miesta brigádnikov bývajú väčšinou obmedzené, iným spôsobom sa na festival dostanete ako dobrovoľník. 

 

Záloha

Skoro každý festival najprv požiada o zálohu, ktorú je treba vyplatiť počas registrácie. Ak nebude uhradená, nebudeš evidovaný, ako brigádnik.

 

Druhy prác

Naskytuje sa priestor brigádnikom, ale aj dobrovoľníkom. Môžeš si vybrať prácu pri pulte, na parkovisku alebo priamo pri pódiách.

 

Strava a ubytovanie

Každý festival tieto dve veci zariadi za vás. Jedlo býva čiastočne zaobstarané. Na druhej strane brigádnici majú svoje vlastné vymedzené miesto na prespanie v areáli.

 

Odpracované hodiny a plat

Tvoje odpracované hodiny budú už naisto stanovené, no vždy ostane veľa času na zábavu.

 

Hlavné je nezabudnúť na dobrú partiu ľudí, ktorá by sa rada k tebe pridala. Na festivaly sa chodí hlavne zabávať a práca tam je taktiež záživná.

Upozorňuje sa hlavne na nadmierne zabávanie, a to aj počas voľných chvíľ. Povolené nie sú nijaké alkoholické alebo iné omamné látky. Preto čas od času príde kontrola. Za porušenie tohto zákazu počas práce vás čaká okamžitý odchod.

 

Festivaly sú skvelá skúsenosť a nejeden človek naň spomína s úsmevom. Veríme, že aj tebe sa tento typ brigády zapáči a príjemne si ju užiješ. 

 

 

 

Hodnotenie

Chcel by si spojiť príjemné s užitočným? Poradíme ako
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma