Chceš zarábať bezpečne a pohodlne? Máme pre teba pár rád

Chceš zarábať bezpečne a pohodlne? Máme pre teba pár rád

Ponúkame ti niekoľko spôsobov, ktorými sa môžete vyvarovať falošným inzerentom

06.08.2019 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Už dlhšie sa ti nedarí nájsť vhodnú prácu, si na materskej alebo si chceš bokom privyrobiť? Ponuky pohodlnej a jednoduchej práce sa hmýria celým internetom. Čomu sa teda treba vyvarovať pri hľadaní práce z domu? 

 

V prvom rade je dôležité nezanedbávať detaily ohľadom výberu tvojej budúcej práce, ako aj nezabudnúť sa dobre oboznámiť s vyplácaním tvojich budúcich peňazí. Nenechajte si žiadnu podstatnú informáciu ujsť, pretože veľmi rýchlo sa vám môže stať, že to bude práca, ktorá vás iba sklame a pri tom najhoršom scenári, svoju výplatu ani neuvidíte.

 

Takéto falošné pracovné ponuky, ktoré zarábajú hlavne na svojej vychytralosti sa dajú najlepšie rozoznať podľa zatajovania svojho kontaktu alebo adresy. Medzi tie najčastejšie ponuky práce, ktoré sa vás budú snažiť nachytať, patria:  

 

-Klikanie na reklamy a vypĺňanie dotazníkov

-Investovanie 

-Skladanie obálok, pier a zasielanie listov

-Vstupné poplatky

 

Podstatné je si inzerenta starostlivo overiť, hlavne ak sa má jednať o veľmi jednoduchú prácu za vysoký zárobok. Ak sa vám nedá inak a naozaj veľmi chcete alebo potrebujete zárobok z domu, stále sa to dá. Existujú samozrejme aj iné pracovné pozície. Je to napríklad programovanie, blogovanie, výroba bižutérie a mnoho iných.

 

Podstatné je mať dostatok motivácie a kreativity a nepodliehať naivným ponukám, vďaka ktorým skôr o peniaze prídeš, ako ich zarobíš.

 

Hodnotenie

Chceš zarábať bezpečne a pohodlne? Máme pre teba pár rád
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma