Chcete domov vlastné šteniatko alebo iné hospodárske zvieratká?

Chcete domov vlastné šteniatko alebo iné hospodárske zvieratká?

Dôležitá je starostlivosť, nielen vybavenie.

29.04.2020 | PoctiveSEO | www.caskrmeni.cz

Domáci chovateľ -  starostlivosť o psíky, sliepky a iné domáce zvieratá.

 

 

Každý správny hospodár vie, že starostlivosť o domáce zvieratá nespočíva v len ich kŕmení. Veľmi dôležitá je celková starostlivosť - a opäť, nejde len o zabezpečenie "bývania" a stravy - napr. pre psíky je veľmi dôležité pravidelné denné venčenie.

 

 

Treba počítať s tým, že o zviera sa treba starať. Je jednoduché uviazať psa na reťaz a nechať ho tam prežiť svoj život - neviem, komu by sa páčilo, ak by mal byť podobným spôsobom on sám uviazaný. A navyše oveľa viac úžitku a radosti nám prinesie šťastný a spokojný pes.

 

Chcete domov vlastné šteniatko?

 

Hľadáte si nového zvieracieho člena pre svoju rodinu? Myslíte aj na to, že útulky sú plné psíkov - môže byť veľmi vhodné, užitočné a nápomocné "adoptovať" si takého psíka z útulku.

 

Prečo adoptovať psíka z útulku?

 

"Zachránenie" psíka z útulku môže mať viacero výhod. Jednou z najväčších môže byť najmä to, že takýto psík zvykne byť veľmi "vďačný" a oddaný svojmu novému majiteľovi a svojmu zachráncovi. Mnoho majiteľov takto zachránených psíkov na ne nedá dospustiť. A vychvaľujú si ich poslušnosť a spoľahlivosť.

 

Čo potrebujete pre nového psíka v domácnosti?

 

Určite je dobré dopredu sa na psíka pripraviť. Niekto má psíka v dome, no niektoré psíky potrebujú vlastný koterec. Môžete si postaviť buď svojpomocne vlastný koterec. Alebo si môžete zakúpiť už hotový kvalitný koterec aj s výbehom.

Možností je viacero. Zaujímavú možnosť môžete nájsť aj v zahraničných weboch, napr. táto vlastní kotec pro psa s výbehom je veľmi obľúbenou možnosťou.

 

Kvalitné vajíčka od vlastných sliepok.

 

Ak chcete kvalitné vajíčka od vlastných sliepok, veľmi sa vám hodí kvalitný kurník pre sliepky. Ak nemáte možnosť postaviť si pre sliepky vlastný kurník, môžete si opäť pomôcť hotovým riešením napr. tento kurník pro slepice - vybrať si môžete aj z možností s výbehom, alebo podľa počtu sliepok, koľko ich chcete mať.

 

Kvalitné stravovanie aj pre domácich miláčikov.

 

Nesmieme zabúdať aj na kvalitnú potravu pre našich maznáčikov a pre naše hospodárske zvieratá.

Hodnotenie

Chcete domov vlastné šteniatko alebo iné hospodárske zvieratká?
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma