Čo v prípade, ak ste prečítali všetky knihy autora Dominik Dán

Čo v prípade, ak ste prečítali všetky knihy autora Dominik Dán

Slovenské krimi vám zaručí dávku napätia - zaručená kvalita - TOP slovenské krimi príbehy

21.08.2019 | Ing. Peter Balko - kníhkupectvo Aura | www.auraknihy.sk

Ako sa zvykne hovoriť: "Pes najlepší priateľ človeka."

 

V ríši zvierat by sme asi toto prirovnanie priradili práve k tomúto obľúbenému domácemu mazlíčkovi. Aj keď by sa teraz asi mnoho majiteľov mačiek a kocúrov mohlo uraziť, že najlepším priateľom je práve ich domáci miláčik, toto prirovnanie sa už roky zaužívalo práve na potomkov vlčieho plemena...

 

Ale tento článok nebude o mačkách a dokonca ani o psoch.

 

Ale tak ako sa dá prirovnať priateľstvo človeka a psa, dokážeme si každý individuálne preniesť toto priateľstvo aj na knihy.

 

Vzťah človek a kniha?

 

Pre niekoho možno iba kamarátstvo, či dokonca len taká menšia známosť na jednu noc, pre niekoho život bez knihy ani neexistuje. A aký je ten váš vzťah ku knihe? Čo z knižného sveta spraví najväčšiu radosť vám?

 

Poznáme náučnú literatúru, motivačné knihy, knihy o pozitívnom myslení, knihy, ktoré potrebujete do školy, práce, vzdelanie a mnoho ďalších.

 

Ale určite nikto z nás aspon z času na čas neopovrhne kvalitnou detektívkou. A keď je tento krimi príbeh dokonca zo slovenského prostredia, stačí už iba šálka dobrého teplého nápoja, príjemné miesto na sedenie a relax s knihou môže začať.

 

Prinášame vám prehľad slovenských krimi príbehov od najznámejších slovenských autorov, s ktorých tvorbou sme mali v našom kníhkupectve osobnú skúsenosť.

 

Prečo s oplatí nakupovať Dominika Dána na Auraknihy? Zaujíma vás TOP 5 kníh od autora Dominik Dán?

 

Zoznamujete sa práve s tvorbou Dominika Dána a neviete ako začať? Predsa len autor už má za sebou viac ako 20 kníh a stále aktívne píše. Jeho posledná novinka Dominik Dán - Pochovaní zaživa potešila svojich fanúšikov v lete 2019. A zvykom autora je vydať ešte jednu knihu na Vianoce, takže sa necháme prekvapiť, či sa mu to podarí aj tento rok.

 

Zaujíma vás slovenské prostredie a kriminálne prípady, ktoré sa u nás odohrali? Dominik Dán a jeho tvorba je tou zaručenou dávkou kvality = TOP slovenské krimi príbehy.

 

Ale môžete patriť aj do kategórie, keď už máte komplet autorovu tvorbu prečítanú a netrpezlivo čakáte na jeho ďalšiu novinku. Prípadne, ako sme spomínali v úvode - pre niekoho najlepší priateľ pes, pre niekoho mačka, ale to zďaleka nie sú všetky možnosti, lebo vašim miláčikom sa môže stať ktokoľvek alebo dokonca aj nikto.

 

A preto určite existuje viac táborov čitateľov a nie všetci sa s tvorbou Dominika Dána stotožňujú alebo ju obľubujú.

 

Pár tipov pre vás máme ešte v článku - Čo v prípade, ak ste prečítali všetky knihy od autora - alebo Podobné knihy ako Dominik Dán, kde sa nachádzajú aj tipy na iných slovenských a svetových autorov, ktorí píšu podobné detektívne príbehy.

 

"Kniha je ako domov, do ktorého sa radi vraciame aj počas najväčšej búrky."

 

Nech už máte tú svoju obľúbenú knihu akúkoľvek, prajeme vám vždy šťastné a príjemné návraty a ak už do vašich životov vstúpi akákoľvek silná búrka, prajeme čo najviac poučenia zo situácie, silu na jej zvládnutie a prekonanie, aby ste tak posilnení mohli vykročiť ďalej.

 

 

Dominik Dán - Pochovaní zaživa
Dominik Dán - Pochovaní zaživa - luxusná edícia

Hodnotenie

Čo v prípade, ak ste prečítali všetky knihy autora Dominik Dán
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma