Doprajte si cez víkend odpočinok

Doprajte si cez víkend odpočinok

Je na vás, či si vyhradíte odpočinok počas víkendu alebo radšej si odpočiniete a zrelaxujte sa niektorý deň po príchode z práce.

30.07.2021 | Hi Promotion s.r.o. | obchod.dermalogica.cz

Aspoň jedenkrát za týždeň je dobré si dopriať odpočinok podľa vašich vlastných predstáv, keď si vyhradíte čas sama pre seba a nachvíľu vypnete okolitý svet. Regenerácia tela a mysle je dôležitá pre vaše telesné aj mentálne zdravie, ktoré sú spoločne prepojené a preto nesmiete zanedbávať ani jedno. Je na vás, či si vyhradíte odpočinok počas víkendu alebo radšej si odpočiniete a zrelaxujte sa niektorý deň po príchode z práce. 

 

Napustite si vaňu a zrelaxujte

 

Výborným spôsobom relaxácie je dozaista aj horúca voda, ktorá uvoľňuje vaše svalstvo a v kombinácii s kvalitným body wash vás prenesie do odpočinkového stavu. Popri tom si napustite vaňu, zapáľte sviečky a pustite si k tomu príjemnú hudbu alebo si prečítajte magazín či obľúbenú knihu. 

 

Vyčistenie pleti je základ

 

Nemusí vás trápiť akné v dospelosti, aby ste si mohli dopriať dôkladnú starostlivosť o vašu pleť. Po precíznom odlíčení a odstránení akýchkoľvek nečistôt pochádzajúcich z make upu, začnite starostlivosťou o očné okolie, ktoré počas celého pracovného týždňa dostáva nebezpečne zabrať. Na chvíľu zatvorte oči a dovoľte im odpočinúť si od modrého svetla obrazovky počítačov a telefónov. 

 

Ďalej si doprajte hydratačnú masku, detoxikačnú masku alebo ílovú masku a popri jej účinkovaní si môžete urobiť manikúru a pedikúru. Posledným krokom môže byť vaša každodenná starostlivosť o pleť, ktoré by mala zahŕňať pleťové krémy a sérum.

 

Doprajte si zdravé jedlo, zacvičte si a prečítajte si knihu

 

Či si jedlo pripravíte sama, ponúkne sa s prípravou váš partner alebo dokonca deti, vychutnajte si zdravú stravu s vašim obľúbeným výhľadom. Počas dňa venujte čas športovej aktivite, ktorá vás napĺňa. Stačí krátka prechádzka so psíkom, joga alebo cyklistika. Nemusíte to so športom vôbec preháňať. Vo večerných hodinách vám dozaista dobre padne vyložiť si nohy na balkóne alebo v záhrade, otvoriť knihu a začítať sa do pútavého príbehu fikcie. 

Spôsobov ako si príjemne a efektívne oddýchnuť sa ponúka nespočetne veľa. Oddych pre našu myseľ, telo, a teda i pokožku a pleť sú nesmierne dôležitou súčasťou našich každodenných momentov. 

Hodnotenie

Doprajte si cez víkend odpočinok
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma