GEFCO Slovakia partnerom Národného fóra produktivity

GEFCO Slovakia partnerom Národného fóra produktivity

GEFCO Slovakia partnerom Národného fóra produktivity

30.09.2013 | Media In | www.mediain.sk

GEFCO Slovakia, poskytovateľ logistických služieb špecializovaný na "Logistics for Manufacturers", sa stal hlavným partnerom 16. ročníka konferencie Národné fórum produktivity, ktorá sa bude konať 2. októbra tohto roka v Žiline. Konferencia sa počas pätnástich rokov existencie stala medzinárodnou platformou na výmenu skúseností v oblasti priemyselného inžinierstva, zvyšovania produktivity a implementácie inovatívnych riešení do praxe.

 

Ústrednou témou 16.ročníka konferencie Národné fórum produktivity je „Ako urobiť firmu úspešnou?“. Táto konferencia celonárodného významu združuje špičkových priemyselných inžinierov, odborníkov z oblasti produktivity a inovácií.  Prináša cenné poznatky od zástupcov prestížnych slovenských aj zahraničných firiem pôsobiace v rôznych sférach priemyslu a obchodu. Záštitu nad podujatím prevzalo Ministerstvo hospodárstva SR.

„Trh logistiky na Slovensku i v strednej a východnej Európe je do veľkej miery zameraný na priemysel, kde kvalita, produktivita a inovácie zohrávajú kľúčovú úlohu. Teší ma, že GEFCO Slovakia v podobe hlavného partnera môže po druhýkrát zastrešiť konferenciu Národne fórum produktivity a predstaviť tak svoje nové riešenia, inovácie a služby, ktoré ovplyvňujú prevádzkové náklady firmy a sú do značnej miery predpokladom ich úspechu“, uviedol Tomáš Horváth, Obchodný a marketingový manažér GEFCO Slovakia.

Zaujímavým príspevkom bude prípadová štúdia Thomasa Maittre, Manažéra logistiky skompletizovaných automobilov GEFCO Slovakia, na tému Finished Vehicle Logistics. Štúdia predstaví komplexné riešenia technológií logistických tokov s dôrazom na reakčný čas, rýchlosť, inovácie a flexibilitu, ktoré zohľadňujú všetky požiadavky zákazníka.

V ponuke 16. ročníka Národného fóra produktivity bude aj interaktívna panelová diskusia na témy: technologická a procesná modernizácia skladu, inovácie – šanca ako bojovať s krízou, vplyv automobilového priemyslu SR na hospodárstvo Slovenska a taktiež prípadové štúdie na témy zvyšovania konkurencieschopnosti podnikov vďaka priemyselnej automatizácii či pracovné podmienky a vzdelávanie ako jeden z faktorov úspechu firiem.

 

 

Hodnotenie

GEFCO Slovakia partnerom Národného fóra produktivity
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma