HajkON - Experti na elektrinu

HajkON - Experti na elektrinu

Prinášame inovatívne riešenia v oblasti elektroinštalácií, klimatizácií a LOXONE smart home

21.11.2023 | HajkON, s.r.o. | www.hajkon.sk

Spoločnosť HajkON, líder v oblasti elektroinštalácií a inteligentných technológií v Dunajskom regióne, oznamuje rozšírenie svojich služieb.

 

Naša firma, známa svojím odborným prístupom a kvalitnými riešeniami, ponúka široké spektrum služieb vrátane montáže a opravy klimatizačných systémov, tepelných čerpadiel, ako aj komplexné elektroinštalačné práce.

S našimi pokročilými zabezpečovacími systémami vrátane alarmov JABLOTRON a kamerových systémov, sme schopní zabezpečiť maximálnu ochranu pre vaše domovy a podniky. Okrem toho sme expertmi na inteligentné domácnosti, ponúkajúc integráciu systémov LOXONE, ktoré zvyšujú komfort a efektivitu bývania.

 

Ako revízni technici elektrických zariadení zabezpečujeme, že všetky vaše systémy sú v top stave a spĺňajú všetky normy a požiadavky. Naša pôsobnosť je sústredená v okresoch Komárno, Nové Zámky, Šaľa a Dunajská Streda, kde sme známi svojou spoľahlivosťou a kvalitou.

 

HajkON je renomovaná firma špecializujúca sa na elektroinštalačné práce, klimatizácie, inteligentné domácnosti, zabezpečovacie systémy a revízie elektrických zariadení. S viac ako 9 rokov v oblasti elektrotechniky, sme hrdí na to, že poskytujeme inovatívne a spoľahlivé riešenia pre našich zákazníkov v regióne Dunaja.

 

Pre viac informácií o našich službách navštívte našu webovú stránku www.hajkon.sk alebo nás kontaktujte priamo na telefónnom čísle 0902186990.

 

Hodnotenie

HajkON - Experti na elektrinu
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma