História spoločnosti BALTECH

História spoločnosti BALTECH

Slovenský výrobca baliacich strojov - Komplexné riešenia baliacich technológií od návrhu, cez realizáciu až po pravidelný servis

21.08.2023 | baltech.sk | www.baltech.sk

 

Spoločnosť Baltech. je slovenským lídrom v oblasti baliacich technológií s pevnou a stabilnou štruktúrou vlastníctva a vlastným kapitálom. Už od roku 2012 aktívne pôsobíme na trhu a prinášame inovatívne riešenia v oblasti baliacich technológii.

 

Naša značka Baltech sa môže pochváliť množstvom úspešných projektov, ktoré sme zrealizovali pre našich spokojných zákazníkov. Naša pôsobnosť nie je obmedzená len na Slovensko, ale rozšírila sa aj do Českej republiky a ďalších krajín Európskej únie.

Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment kvalitných baliacich technológii a príslušenstva, ktoré im pomáhajú optimalizovať balenie, zabezpečovať tovary a zlepšovať ich logistické procesy. Naša dlhoročná skúsenosť a odbornosť nám umožňujú prinášať riešenia na mieru, ktoré sú spoľahlivé a efektívne.

 

Sme hrdí na náš tím odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú a sledujú najnovšie trendy v oblasti baliacich technológii. Naším cieľom je poskytovať našim zákazníkom nielen produkty, ale aj odborné poradenstvo a podporu. Spolupráca s nami znamená spoluprácu s partnerom, ktorý stojí na kvalite, spoľahlivosti a dlhodobých vzťahoch.

 

 

V Baltech prinášame našim zákazníkom to najlepšie zo sveta baliacich technológií. Naše portfólio služieb sa rozšírilo o participáciu na náročných inštaláciách pre našich zmluvných partnerov v oblasti technologických zariadení. Zohrávame kľúčovú úlohu pri inštaláciách v nadnárodných a medzinárodne uznávaných spoločnostiach, a to nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

 

Naša spoločnosť vznikla spojením dlhoročných skúseností a odborných vedomostí zakladateľov. Naším zámerom bolo vytvoriť firmu, ktorá bude našim zákazníkom poskytovať kvalitné technológie, výrobky a profesionálne služby v oblasti konečného balenia. Náš úspech bol zabezpečený formovaním tímu zamestnancov, z ktorých väčšina má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti balenia. S naším stabilným a stále sa rozširujúcim pracovným tímom môžeme zaručiť našim zákazníkom optimálne riešenia, spoľahlivosť, vysokú odbornosť a aktívny prístup pri dosahovaní ich obchodných cieľov.

 

V Baltech sme oddaní tomu, aby sme neustále posúvali hranice v oblasti baliacich technológií a prinášali inovácie, ktoré našim zákazníkom umožnia dosiahnuť excelentné výsledky v ich oblasti podnikania. Našou ambíciou je byť vaším spoľahlivým partnerom na ceste k úspechu.

 

Oficiálne zastupujeme na slovenskom trhu spoločnosť SIAT S.p.A. - svetového lídra v oblasti baliacich technológií. Máme výhradné obchodné zastúpenie pre páskovaciu techniku značiek ITATOOLS ITIPACK pre Slovenskú republiku. V našom portfóliu nájdete aj TOP značky segmentu balenia ako sú VFB, BOCEDIOMSLINEAPACKAREAPACKAGINGTRANSPAKPACBRO a ďalšie.

Profesionálny servis baliacich a páskovacích strojov 24/7.
Spájame kvalitu a cenovú vhodnosť pre vašu spokojnosť
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma