Interiérový dizajn a kombinácie, ktoré vyvolajú obdiv u každého

Interiérový dizajn a kombinácie, ktoré vyvolajú obdiv u každého

Zariaďovanie interiéru môže byť skutočne zábavnou činnosťou.

28.07.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Zariaďovanie interiéru môže byť skutočne zábavnou činnosťou. Interiérové štýly, farby a ich kombinácie do seba vtiahnu každého, kto sa do rekonštrukcie či stavby domu pustí. Vďaka farbám dnes môžete vytvoriť nezabudnuteľné kombinácie, ktoré nielenže očaria každého návštevníka, ale zmenia taktiež vašu náladu  a to, ako sa cítite. Prečítajte si naše tipy a stavte na niektorú nadčasovú kombináciu, ktorá vás určite neomrzí.

 

Čierna a biela

 

Možno sa vám kombinácia čiernej a bielej javí ako nudná. Opak je ale pravdou. Farebná kombinácia je skvelou voľbou do moderných interiérov, dodá miestnosti štýlovosť. Odvážnym typom sa ponúka aj netypická alternatíva. Namiesto klasickej bielej farby pomaľujte vaše steny čiernou a zvoľte do interiéru biele doplnky. Nielenže steny budu pôsobiť čistejším dojmom, ale premenia miestnosť na netradičnú.

 

Neutrálne farby

 

Neutrálne farby v podobe béžovej, krémovej či vanilkovej spolu vytvoria unikátne kombinácie. Vintage interiér tak nemôže vyzerať nevkusne. Naopak, bude pôsobiť luxusným dojmom. Jeho jemnú krásu môžete podčiarknuť drevenými parketami tmavohnedej alebo mahagónovej farby alebo prírodnou korkovou podlahou.

 

Tyrkysová a ružová sú ako puzzle

 

Pastelová tyrkysová farba sa hodí k širokej škále rôznych farieb. Skvelo sa však dopĺńa s pastelovou ružovou. Éterická kombinácia pôsobí harmonicky. Aby interiér nepôsobil čisto ženským dojmom, môžete ho doplniť o neutrálne alebo živé farby. Prvky čiernej, béžovej či hnedej miestnosť zneutralizujú. Kombináciu farieb môžete doplniť aj o purpurový kusový koberec. Kráľovská farba totiž zvýrazní pôvab miestnosti.

 

Modrá a biela nie sú iba farbami námornictva

 

Aj modrá a biela dokážu spolu vytvoriť zaujímavé kombinácie. Zabudnite na námorníckú modrú, stavte na odvážnejší a jasnejší odtieň, ktorý svojou sýtosťou zvýrazni aj samotnú bielu farbu. Správne použitá modrá a biela sú dobrou voľbou aj do menších miestností. Dokážu totiž izbu opticky zväčšiť aj presvetliť.

 

 

Hodnotenie

Interiérový dizajn a kombinácie, ktoré vyvolajú obdiv u každého
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma