Je zdravé nenosiť spodnú bielizeň?

Je zdravé nenosiť spodnú bielizeň?

V minulosti bolo bežné, že ľudia spodnú bielizeň nenosili. Ako je to ale dnes? Je vôbec zdravé nenosiť spodnú bielizeň?

06.12.2019 | Hi Promotion s.r.o. | andrie.sk

Chodíme naostro: Aké sú výhody?

 

Samozrejme, spodná bielizeň nám trochu uberá na slobode a voľnosti. Aj preto poniektorí chodenie naostro oceňujú. Počas letných mesiacov nedochádza k zapareniu intímných partií. Mnohí ľudia tiež uprednosťnujú život bez spodnej bielizne, pretože sa nemusia trápiť so žiadnymi švami  - tie dokážu poznamenať outfit a teda celkový dojem, a vedia byť značne nepohodlné.

 

Ženy, ktoré trpia nábehom na kvasinkové infekcie, by tiež mohli preferovať chodenie bez spodného prádla. Podľa odborníkov totiž ide o optimálny krok, ktorý by mohol ich zdravotný problém zmierniť.

 

Výhodou je tiež to, že sa to opačnému pohlaviu zdá vzrušujúce.

 

Chodíme naostro: Aké sú nevýhody?

 

Každá minca má ale dve strany. Aj preto by ste si v prípade, že pôjdete niekam naostro, mali dávať pozor. Ak totiž zvolíte nevhodné oblečenie, môže sa stať, že vaše intímne partie uvidí viac ľudí, ako by ste si priali.

Tiež nemusí ísť vždy o úplne hygienickú voľbu. Pokiaľ sa totiž pohybujete v špinavom alebo prašnom prostredí a mate na sebe sukňu či kraťasy, môžete si spôsobiť zdravotné ťažkosti.

 

Nenosiť spodnú bielizeň je nehygienické, preto musíte oblečenie denne prať. Navyše, ak sú nohavice z nejakého hrubého a nepohodlného materiálu, môže sa stať, že si spôsobíte odreniny.

 

S pohodlnou spodnou bielizňou k zdraviu a spokojnosti

 

Hoci sa výhody chodenia naostro nedajú spochybniť, dnes už na trhu nájdete aj kvalitnú spodnú bielizeň, ktorá vám prinesie žiadaný komfort a pohodlie. Dámy môžu siahnuť po bezšvových nohavičkách a páni po voľných pánskych trenírkach. Nech sa rozhodnete akokoľvek, vyberte si spodné prádlo z bavlny alebo bambusu, pretože sa vyznačuje tými najlepšími vlastnosťami.

 

Hodnotenie

Je zdravé nenosiť spodnú bielizeň?
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma