Darček na Valentína v duchu romantiky

Darček na Valentína v duchu romantiky

Originálne darčeky na Valentína pre mužov aj ženy.

08.12.2019 | List lasky | list-lasky.sk

Romantický darček na Valentína

Možno patríte k tým ľuďom, ktorí si neustále lámu hlavu nad tým, čo podarovať svojej polovičke na Valentína. V takom prípade sa vám určite budú hodiť naše tipy na originálne a romantické Valentínske darčeky.

 

Sladké maškrty

Veľa žien aj mužov má rado sladké dobroty. Pri valentínskom darčeku však treba dbať na kvalitu a originalitu. Pokiaľ chcete byť originálny a chcete potešiť svojho partnera, treba zvoliť niečo neobvyklé. Môže ísť napríklad o luxusné ovocné bonboniéry, ktoré dobre vyzerajú a ešte lepšie chutia.  

 

Kvety nikdy nesklamú

Kvety sú samozrejme vhodný darčekom len pre ženy. Snáď každá žena sa poteší, keď dostane pekne naaranžovanú kyticu kvetov. Veľmi obľúbenou novinkou sú kvety v krabici nazývané tiež Flower boxy. V ponuke sú rôzne druhy a farby kvetov. Ďalšou novinkou sú mackovia z ruží. Jedná sa o výrobky zo syntetických ruží.

 

Šperky

Šperky sú ďalším pekným darčekom, ktorý vie potešiť nie jednu ženu. Môže ísť o pekné hodinky, náramok, retiazku, prívesok, náušnice alebo iný módny doplnok. Pekný šperk sa dá kúpiť aj pod 100 €. Pri výbere šperku je vhodné sa poradiť s predavačkou alebo inou ženou.

 

List lásky

List lásky je originálny darček pozostávajúci z drevenej krabičky v ktorej je uložený papierový zvitok, respektíve list určený pre vašu lásku. List je vytvorený v historickom štýle, jedná sa o špeciálne upravený papier, ktorý je zapečatený, čo vytvára to správne tajomno. Text listu si môžete napísať sám, vybrať si z predvolených textov, alebo nechať tvorbu na skúsených textároch. List lásky je romantický darček, ktorý vyrazí dych nie len žene, ale aj mužovi.

Darček na velentína
 

Hodnotenie

Darček na Valentína v duchu romantiky
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma