Juraj Hrčka sa zamiloval

Juraj Hrčka sa zamiloval

A vôbec sa mu nie je čo čudovať.

21.05.2021 | Leier Baustoffe SK s.r.o. | www.leierprodukty.sk

Jar je už v plnom prúde a my sme v rámci jarnej sezóny spustili kampaň, v ktorej vám prostredníctvom niekoľkých reklamných spotov predstavujeme naše produkty a služby. Ako nadnárodná spoločnosť sa už roky zaoberáme neustálym inovovaním materiálov, ktoré ponúkame a získané financie z predaja následne opäť investujeme do ich vývoja. Práve prostredníctvom jarnej kampane chceme dostať do povedomia nielen nás ako spoločnosť, ale tiež predstaviť široký sortiment kvalitných materiálov, ktoré vyrábame.

 

Vo videách ste preto mohli vidieť aj známe tváre – obľúbených hercov Mariána Labudu a Juraja Hrčku. Veríme, že vás pobavili svojím vtipom a jasne, no s ľahkosťou odprezentovali výhody Leier produktov. Priamo počas natáčania, na základe osobnej skúsenosti, sa jeden z protagonistov zamiloval do nášho vysokého záhonu Durisol, a tak sme sa rozhodli mu ho podarovať. Sme si istí, že sa z neho Juraj Hrčka bude tešiť veľmi dlho, pretože náš záhon má vďaka svojej vysokej odolnosti zaručenú až niekoľko generačnú bezúdržbovú životnosť.  Záhradkárčiť sa mu teraz bude oveľa emotívnejšie, pretože mu bude pripomínať časy, kedy okrem „radosti stavať“  zažil aj „radosť pestovať“.

 

Veríme, že aj vy si ľahko vyberiete z nášho širokého sortimentu. Okrem záhradných produktov totiž ponúkame všetko potrebné pre vašu stavbu – od tehly, betónových výrobkov, cez komíny, až po rôzne dlažby a platne. Celé portfólio Leier nájdete na www.leierprodukty.sk.

 

 

 

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leierprodukty.sk

leier@leier.sk

 

radosť pestovať
vysoký záhon Durisol

Hodnotenie

Juraj Hrčka sa zamiloval
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma