Krtkovanie - čistenie odpadov

Krtkovanie - čistenie odpadov

Prebíjanie odpadov - profi technikou

19.09.2021 | Milan Ečegi - Profi Krtkovanie | upchatyodpad.sk

Krtkovanie odpadov tak ako má byť ! Profesionálne čistenie odpadov a kanalizácie na Východnom Slovensku bez kompromisov, ktoré nepozná piatok ani sviatok, dokonale vyčistí upchaté potrubie a nevyčistí Vašu peňaženku …

 

 

Špirálové krtkovanie - čistenie odpadov elektrickým krtkom Špirálové čistenie odpadov elektromechanickým strojom

Elektromechanické prebíjanie odpadov je čistenie potrubia špirálou profesionálnymi prístojmi. Toto krtkovanie Vám nielen vyčistí dokonale odpadové potrubie, ale je aj dobrá prevencia, aby sa už ďaľšie upchávky nehromadili v kanalizácii. Mechanickému odstráneniu nečistôt priamo v potrubí pomocou profesionálneho špirálového čistenia sa ťažko vyrovná hocijaká iná metóda.

 

 

Vysokotlakové čistenie upchatej kanalizácie

Medzi najúčinnejšie spôsoby prebíjania odpadov, patrí vysokotlakový spôsob. Toto čistenie potrubia  nielen dokonale vyčistí kanalizáciu, ale výraznou mierou prispieva k predlžovaniu jej životnosti. Usadeniny v potrubí prebíja špecializovaný vysokotlakový stroj, ktorý je umiestnený v krtkovacom vozidle. Tento prebíjací stroj dokáže vyvinúť vysoký tlak vody - 150 barov a prietok 55l litrov za minútu. Voda pod tlakom sa dostáva z hadice cez trysky do potrubia. Keď prúd vody ide dozadu, hlavica je vytlačená veľkou silou do odpadového potrubia a ťahá za sebou hadicu. Prúd smerujúci vpred prebíja nečistoty a privádzaná voda ich odplaví. Táto obrovská energia vody nielen prebije všetky upchávky ale dokonale vyčistí vnútorné steny potrubia. Toto krtkovanie je vhodné pre väčšie priemery odpadových potrubí - či už ležatých alebo zvislých.

 

Monitoring kanalizácie

Upchávky, blato, zlomené rúrky, trhliny, korene stromov - keď vaša kanalizácia nefunguje správne, kto vie, čo sa deje pod povrchom. Keď neviete, čo spôsobuje jej upchatie, na rad prichádzajú odborníci. Nechajte vaše kanalizačné potrubie skontrolovať našimi profesionálmi.

Naša firma má pokročilé inšpekčné kamery, ktoré nám pomôžu s identifikovaním všetkých problémov, ktoré postihli vašu kanalizáciu. Môžeme nájsť upchávky a poškodenia na potrubí, zistiť aktuálny stav potrubí a pomôcť vám vopred naplánovať drobné opravy alebo aj veľké stavebné projekty. Budete mať vždy pocit istoty vďaka našim pokročilým technológiám a skúseným inštalatérom, pretože dostanete všetky informácie, ktoré budú potrebné na to, aby sme mohli riešiť nedostatky na vašej kanalizácii.

 

Krtkovanie v Bratislave zabezpečuje GAMAX stav s.r.o.

Hodnotenie

Krtkovanie - čistenie odpadov
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma