Kúpa ready made spoločnosti – na čo si dať pozor?

Kúpa ready made spoločnosti – na čo si dať pozor?

V prípade, že uvažujete o kúpe READY MADE spoločnosti, mali by ste sa vždy riadiť pravidlami a princípmi obstarania takejto spol

13.01.2020 | Eprenur | incorporated.sk

Kúpa ready made spoločnosti – na čo si dať pozor?

V prípade, že uvažujete o kúpe READY MADE spoločnosti, mali by ste sa vždy riadiť pravidlami a princípmi obstarania takejto spoločnosti:

 

Spoločnosť by mala byť bez podlžností

V každom prípade je nevyhnutné, aby Vám predajca ready made spoločnosti stopercentne garantoval, že prevádzaná spoločnosť je bez dlhov.

V prípade našich ready made firiem je garancia toho, že prevádzaná spoločnosť je bez dlhov zaručená nezávislým expertom, notárom a samozrejme aj našou spoločnosťou vrátane sľubu kompenzácie.

 

Spoločnosť by mala byť bez podnikateľskej, či obchodnej histórie

Ready made spoločnosti nesmú mať podnikateľskú a obchodnú históriu. Pod ready made spoločnosťou nesmie podnikať nikto pred vami, tak máte istotu jej úplnej právnej a účtovnej "čistoty".

V prípade, že kupujete ready made spoločnosť s dátumom vzniku napríklad minulý rok je potrebné tejto podmienke venovať zvýšenú pozornosť. Keďže dbáme na toto pravidlo, tak naše ready made spoločnosti bez histórie samozrejme majú garantovanú nulovú hospodársku históriu.

Taktiež v ponuke máme ready made s.r.o. s históriu.

 

Cena za spoločnosť a skryté poplatky

Mnohokrát sa stalo, že ready made spoločnosti, sú ponúkaná za až podozrivo výhodné ceny. Môže sa stať, že kupujúci napríklad až v priebehu prevodu spoločnosti zistí, že za svoju novú firmu musí zaplatiť oveľa vyššiu sumu, než za ktorú bola ponúkaná.

 

Sme iniciátormi boja proti takýmto skrytým poplatkom pri  zakladaní, predaji, či správe obchodných spoločností, tým pádom sú naše ceny konečné a klient je s cenou vždy dopredu oboznámený.

 

Pri našich službách vždy máte istotu v tom, koľko zaplatíte a navyše si dovolíme tvrdiť, že naše ceny sú najvýhodnejšie na slovenskom trhu a to aj vzhľadom  na kvalitu a množstvo poskytovaných služieb.

 

Dobrá povesť predajcu ready made spoločností na trhu

Každý záujemca o kúpu ready made spoločnosti, by si mal najprv svojho partnera dôkladne overiť. Odporúča sa kupovať ready made spoločnosti iba od renomovaných predávajúcich, ktorí majú dostatočné postavenie a skúsenosti na trhu, čo ich klientom zabezpečí nielen profesionalitu a kvalitu služieb, ale rovnako tak aj možnosť dlhodobej spolupráce pri budovaní ich firmy.

 

Patríme k renomovaným predajcom ready made spoločností, a tým pádom si môžete byť istí, že nami predávané spoločnosti budú mať všetky právne a ekonomické náležitosti. Bezproblémový prevod a zápis zmien do obchodného registra týchto spoločností  je zaručený, rovnako ako aj rýchlosť.

Hodnotenie

Kúpa ready made spoločnosti – na čo si dať pozor?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma