Letné prázdniny sa končia, zima sa blíži

Letné prázdniny sa končia, zima sa blíži

Leto sa pomaly blíži ku koncu, deti sa vracajú do školy, letné dovolenky sa blížia ku koncu.

30.08.2021 | Hi Promotion s.r.o. | ski-max.sk

To však nie je nič zlé, znamená to, že chýba už iba pár mesiacov do lyžiarskej sezóny. Všetci sa už po horúcom letnom počasí tešíme na prvý sneh a zimnú dovolenku na chate v horách. Užite si ešte zvyšné slnečné mesiace, ale pomaly sa začnite pripravovať na výbornú zimnú sezónu.

 

Čo si zbaliť na vymakanú lyžovačku

 

Nezabudnite si pripraviť celú lyžiarsku výstroj, aby vám potom na svahu nič nechýbalo. Základ je bezpochyby snowboard alebo lyže, čo záleží od vašich preferencií zimného športu. Takže či ste milovníkom jednej dosky, alebo dvoch, nechajte sa unášať kvalitou. Ak sú však vašou prvou voľbou lyže, nesmiete doma zabudnúť lyžiarky. Nezáleží, či si vyberiete zjazdovélyže, alebo skialpy lyže, dôležitá je ochrana vášho zdravia a preto by súčasťou vašej výstroje mala vždy byť lyžiarska prilba. Aj lyžiarske rukavice sú dôležitým ochranným prostriedkom pri lyžovaní, pretože vás nechránia iba pred zimou, ale pomôžu aj pri úrazoch a zmiernení pádov.

 

Sezóna bude drsná

 

 

Poriadne sa vybavte na tohtoročnú lyžovačku a pripravte sa na doposiaľ najlepšiu zimnú sezónu, ktorú zažijete. Nezáleží, či zostanete na Slovensku, alebo uprednostníte výlet cez hranice a zakotvíte v Rakúsku a či v Taliansku, lyžovačku si dozaista užijete. Zoberte celú rodinu, kamarátov, alebo sa vyberte osamote. Je to vaša voľba.

 

Čo robiť, kým sa dostaví sezóna

 

Ostáva nám posledných pár týždňov, počas ktorých nás opaľuje letné slnko a preto je naším odporúčaním to využiť. Vybehnite na túru do hôr, alebo ešte na chvíľu sa nechajte obmývať slaným morom na pláži v Chorvátsku. Je čas si ísť zabehať do prírody a uvoľniť myseľ od dennodenných starostí, ktoré vám život prináša. Venujte sa športu každý deň. Iba v zdravom tele môže žiť zdravý duch.

 

 

Hodnotenie

Letné prázdniny sa končia, zima sa blíži
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma