Vytvorte si rannú rutinu

Vytvorte si rannú rutinu

Rána sú pre ľudí často náročné, keď vedia, že ich čaká dlhý a plný deň.

30.08.2021 | Hi Promotion s.r.o. | dermalogica.cz

Rána sú pre ľudí často náročné, keď vedia, že ich čaká dlhý a plný deň. Je dôležité nájsť si aktivity, ktoré vás naštartujú a vďaka nim budete pripravený na čokoľvek, čo vás môže počas najbližších hodín stretnúť.

 

Doprajte si chvíľku pre seba

 

Najlepšie sa na náročný deň pripravíte tak, že si ráno vyhradíte chvíľku pre seba a urobíte niečo, čo vás pozitívne naladí. Môžete si napríklad otvoriť práve rozčítanú knihu a prečítať pár úryvkov. Alebo si užite šálku vašej obľúbenej kávy alebo bylinkového čaju. Osvedčeným trikom na rozbehnutie organizmu je vypiť pohár čistej vody, alebo vody s citrónom. Ak chcete nakopnúť imunitu odporúča sa šťava z čerstvého ovocia, matcha alebo čistý zázvorový extrakt.

 

Venujte sa športu

 

Nakopnúť organizmus pomocou športu by mal byť základ každého dňa. Endorfíny, ktoré sa počas športu uvoľnia vás urobia štastnejším, radostnejším a zaručene vás pozitívne naladia. Uvoľňujú sa ešte niekoľko hodín po vykonávanej športovej aktivite a preto môžete očakávať skvelú náladu aj po príchode do zamestnania. Nezáleží na tom, či máte ráno chuť na jógu, beh alebo plávanie, užite si každý moment, ktorý vám pri športovaní príde. Počas letných mesiacov sa môžete zamerať na vonkajšie aktivity a tak stráviť čas na čerstvom vzduchu a načerpať vitamín D.

 

Vyčistite si pleť

 

Najlepšou rutinou, ktorú môžete začať praktizovať každé ráno je čistenie vašej pleti. Opláchnite si tvár studenou vodou a jemne pleť osušte, aby ste ju prebrali a osviežili po krásnom nočnom odpočinku. Naučte sa používaniu tonika, čistiaceho balzamu a keď vás trápi suchá pleť, nezabudnite na hydratačnú masku. Počas leta by krém s vysokým spf filtrom mal byť súčasťou každej rannej rutiny. Dokonca aj keď už slnko nevisí vysoko na oblohe, nemali by ste na opaľovací krém zabúdať, pretože zamedzuje nečistotám z vonkajšieho prostredia, aby sa dostali na vašu pokožku a taktiež zabraňuje tvorbe vrások.

 

Hodnotenie

Vytvorte si rannú rutinu
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma