Magazín epoint.sk o produktoch a službách

Magazín epoint.sk o produktoch a službách

Magazín o aktuálnom dianí v biznise a e-commerce.

20.09.2020 | First media | epoint.sk

Magazín epoint.sk vznikol v reakcii na množstvo informácii prezentovaných v médiách o aktuálnom dianí v biznise a e-commerce s cieľom poskytnúť dostatočný priestor pre zainteresované strany na prezentovanie svojich názorov.

 

Náš magazín je zameraný na úspešné slovenské a zahraničné firmy a pokrýva témy z rozličných oblastí podnikania. Zameriavame sa na čitateľov, ktorí sa zaujímajú o podnikanie a moderný životný štýl. Online a sociálne médiá sú neoddeliteľnou súčasťou toho, čo robíme. S našimi online čitateľmi spolupracujeme viac ako iné tituly podobného zamerania naprieč Facebookom, Instagramom, Twitterom a Google Moja Firma.

 

Už teraz máme pripravené množstvo článkov a budeme sa v čo najkratšej dobe snažiť zverejňovať nové články každý deň. Našim cieľom je udržiavať náš magazín o podnikaní aktuálny a prinášať našim čitateľom stále nový obsah, vďaka ktorému sa budú často vracať.

 

Aby sme rozšírili náš dosah, máme aktívny a denne aktualizovaný blog a profily na sociálnych médiách, ktoré publikum angažujú ešte viac.

 

Vďaka našim bohatým skúsenostiam sme neuveriteľne zdatní vo využívaní mnohých mediálnych kanálov, aby sme sa podelili o najlepšie postupy a inšpirovali našich oddaných čitateľov, ako aj v príprave pútavých tlačových správ s ohľadom na SEO. tak, aby naša SEO optimalizácia zvyšovala návštevnosť vašich stránok.

 

Náš tím copywriterov pomáha našim klientom pripravovať inovatívny, hodnotný a originálny textový obsah na mieru každému klientovi.

 

Magazín epoint
 

Hodnotenie

Magazín epoint.sk o produktoch a službách
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma