Medzinárodná doprava Turecko – Slovensko

Medzinárodná doprava Turecko – Slovensko

Odpovedáme na najčastejšie otázky (I. časť)

21.07.2022 | Focus Logistics s.r.o. | www.focuslogistics.sk

Dali sme dokopy všetky otázky, na ktoré sa nás naši zákazníci pýtajú najčastejšie. Ak aj vás zaujíma medzinárodná doprava Turecko – Slovensko, všetky dôležité informácie nájdete v tomto článku.

 

Potrebujem prepraviť zásielku z/do Turecka. Aké mám možnosti?

Potrebujete prepraviť svoju zásielku na trase Turecko – Slovensko? Express doprava, FTL či LTL doprava – to sú najčastejšie spôsoby prepravy, ktoré vám prepravcovia ponúknu. Neviete, ktorý z týchto spôsobov bude pre vás najvhodnejší, aké sú medzi nimi rozdiely a aké výhody či nevýhody so sebou prinášajú? Pomôžeme vám zorientovať sa.

 

Express doprava Turecko - Slovensko Čo si mám predstaviť pod pojmom express doprava?

Express doprava Turecko – Slovensko je ten najrýchlejší spôsob prepravy, aký si môžete zo spomínaných možností vybrať. Ak sa pre ňu rozhodnete, môžete si byť istý, že vaša zásielka opustí sklad takmer ihneď a na miesto určenia bude prepravená tou najrýchlejšou možnou cestou, bez akýchkoľvek zastávok, nakládok či vykládok iných zásielok, vďaka čomu sa minimalizuje riziko omeškania.

 

Aké sú jej výhody a nevýhody?

Okrem rýchlosti express doprava Turecko – Slovensko ponúka aj iné výhody, o ktorých ste doteraz možno nevedeli. Ide totiž zároveň aj o najbezpečnejší spôsob prepravy, keďže sa počas nej s nákladom nijak nemanipuluje, a teda riziko, že dôjde k poškodeniu vašej zásielky, sa zníži na minimum. Naopak, nevýhodou môže byť o niečo vyššia cena, než pri bežnej preprave.

 

Pre koho je express doprava vhodná?

Express doprava z Turecko na Slovensko (a opačne) je vhodná pre každého, kto potrebuje prepraviť svoj náklad do hmotnosti 1,3 t (resp. sólom do 3,5 t) čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie. Tento spôsob prepravy najčastejšie využívajú spoločnosti, ktoré uplatňujú princípy JUST IN TIME logistiky, pri ktorej je rýchla a spoľahlivá doprava kľúčová.

 

Na čo si dať pozor?

Ak sa rozhodnete, že expresná kamiónová doprava Turecko – Slovensko je pre vás najvhodnejšia, pri výbere prepravnej spoločnosti si dajte pozor na to, či prepravca preberá za vašu zásielku plnú zodpovednosť a či vám garantuje doručenie včas. Pri tomto type dopravy určite tiež oceníte nepretržitý zákaznícky servis, aby ste mali o svojej zásielke neustále prehľad a samozrejmosťou by mala byť colná deklarácia, ktorá vás zbaví starostí ohľadom colného odbavenia.

 

Pokračovanie v II. časti

Hodnotenie

Medzinárodná doprava Turecko – Slovensko
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma