Nájdi si letnú brigádu ešte dnes!

Nájdi si letnú brigádu ešte dnes!

Kde nájsť brigádu na leto?

30.06.2021 | Global Services Slovakia s.r.o. | brigada.sk

Letná brigáda láka mnoho mladých ľudí. Okrem toho, že majú práve v toto obdobie najviac času, môžu si zarobiť svoje vlastné peniaze, ktoré potom môžu minúť na čo chcú, alebo si odložiť na horšie časy.

Brigádovať môže začať každá osoba nad 15 rokov, ALE musí mať ukončenú 10-ročnú povinnú školskú dochádzku. Po splnení týchto najdôležitejších podmienok potom už len stačí spĺňať požiadavky konkrétneho zamestnávateľa, ktorý brigádu ponúka.

 

Kde takéto brigády hľadať?

 

Opýtaj sa známych a priateľov

Ak začínaš ešte len tento rok brigádovať, môžeš sa najprv spýtať svojich priateľov a známych, či by nevedeli o niekom, kto by potreboval brigádnika.

 

Tlač a letáky

Všímaj si prostredie okolo teba. Väčšinou ak nejaká pobočka alebo obchod hľadá posily do práce, vystavujú letáky, pridávajú ich na svoje nástenky na sociálnych sieťach alebo ich vyvešiava priamo na ulici.

 

Web stránky

Je to asi najpohodlnejšia a pritom aj najrýchlejšia a najfunkčnejšia cesta ako sa dostať k brigáde. Terajšie internetové portály, ktoré sprostredkúvajú prácu mladým ľuďom obsahujú vyhľadávače, ktoré sa prispôsobujú presne požiadavkám.

 

 

Určite neváhaj a začínaj hľadať svoju letnú brigádu už dnes. Pokiaľ sa ti nepodarilo doteraz objaviť nijakú vhodnú brigádu priamo pre teba, vyskúšaj internetové stránky! Vyhľadať si môžeš brigády tu na Slovensku, pre dobrodružnejšie povahy aj brigády v zahraničí.  Určite nie je potrebné chodiť ďaleko a brigáda ťa môže čakať aj priamo v tvojom okolí! Vieš, že chceš pracovať ako čašník alebo predajca? Všetky, aj tie najpodrobnejšie požiadavky nájdeš na webe Brigada.sk!

Hodnotenie

Nájdi si letnú brigádu ešte dnes!
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma