Najväčšia party všetkých čias už v sobotu!

Najväčšia party všetkých čias už v sobotu!

The Spiritual Gateway, sobota 15.3.2014, SLOVNAFT ARENA, Bratislava

12.03.2014 | VIVIEN s.r.o. | transmission.sk

Už túto sobotu 15. marca 2014 navštívia Bratislavu veľké mená svetovej tanečnej scény a odpália to na jedinečnej a nezabudnuteľnej Transmission, ktorá prichádza po prvýkrát na Slovensko. Bratislava privíta najväčšiu indoor tanečnú akciu v strednej a východnej Európe. Môžete sa tešiť na veľkolepú magickú svetelnú šou plnú laserov a ohurujúceho zvuku. Jedno je isté – takáto akcia na Slovensku ešte nebola! Tento doposiaľ najúspešnejší koncept je hudobnou a párty udalosťou, ktorú fanúšikom top akcií netreba predstavovať. Legendárna Transmission prichádza do Slovnaft Areny a s ňou aj veľké DJské legendy:

 

Pozrite si pozvánku v podobe traileru:

http://www.youtube.com/watch?v=fLDrcWDYaHg&feature=youtu.be

 

Headlinerom bratislavskej Transmission je famózny Markus Schulz. O jeho úspechu svedčia vystúpenia pred desiatkami tisícov fanúšikov i jeho Global DJ Broadcast radio show, ktorá má milióny poslucháčov.Chýbať nebude ani legendárne trancové duo Aly & Fila a svoje DJské umenie predvedie i dánsko-turecká hviezda Ummet Ozcan. Skvelú šou sľubuje nórska hviezda menom Ørjan Nilsen či dôverne známy Rank 1, nositeľ titulu „legenda trancu“. Návštevníci sa môžu tešiť aj na miláčika publika v podaní slovenskej DJ-ky menom Nifra. Počas niekoľkých rokov sa vypracovala z lokálneho talentu na jednu z najpopulárnejších postáv v tíme Markusa Schulza. A celú túto parádu rozpumpuje miestny trancový priekopník Pico ako úvodný DJ bratislavskej tanečnej šou Transmission.

 

TRANSMISSION sa odlišuje v porovnaní s inými pravidelnými tanečnými podujatiami príbehom, ktorý sprevádza návštevníkov na ich ceste počas celej noci. Intrá, show movies umelcov, trailer a všetky vizuály počas noci vytvoril oceňovaný holandský VJ tím Vison Impossible.

 

Spektakulárnu výpravnú show na Slovensko prináša značka Screamland!, za ktorou hrdo stoja známe firmy Ministry of Fun a Vivien.

 

Vstupenky sú dostupné v sieti Eventim, Ticketportal a Predpredaj.sk.

 

Pre viac informácii sleduj:

https://www.facebook.com/events/1466034433622930/

https://www.facebook.com/screamland.official

https://www.facebook.com/Transmission.official

http://transmission.sk

 

TRANSMISSION

The Spiritual Gateway

sobota 15. 3. 2014

SLOVNAFT ARENA, Bratislava

 

 

Hodnotenie

Najväčšia party všetkých čias už v sobotu!
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma