Parfém Versace – Versace

Parfém Versace – Versace

Vyskúšajte kvalitné parfémy FM Group už od 14,70 Eur

10.03.2014 | PoctiveSEO | www.parfumylacno.sk

Hľadáte vôňu, ktorá je vyrobená pre každú príležitosť? Túžite byť stredobodom pozornosti všade kde prídete? Parfém Versace – Versace schováva v sebe arómu, ktorá musí zaujať.

Víťazstvo nad silným dobyvateľom

Vôňa Versace je poklad, zlatý a ligotavý. Je to slávne historické víťazstvo, ktoré zmení Váš pohľad na svet. Rozprávka začína vo svete plnom vášne a rozkoše. Do Vašej komnaty vstúpi generál, hrdý a neprekonateľný. Vy  ale použijete novú zvodnú výzbroj, ktorým nemôže byť nič iné ako parfémy Versace, ktorému podľahne aj úspešný muž, ktorý ma za sebou veľké víťazstvá.

Podmaňte si vesmír radostnou náladou

Vôňa Versace v sebe skrýva veľké tajomstvo, je to ópium z kráľovských komnát, ktoré je plné zvučnými a sladkými arómami. Úvodný nádych je vytvorený zo zázračných plodov kvetu frangipani. Zmyselnú príťažlivosť vzdubia vône veľkej a šťavnatej maliny, ktorá je doplnená o zvodný a chrumkavý lotos. Drevo a jantár vo Vás vyvolajú pocity jedinečnosti.Ovenčite sa nádhernou vôňou plnou skvelých nápadov. Len od nás dostanete dva veľké darčeky. Prvým sú najlacnejšie parfémy FM zo skupiny FM Group a druhým je  najlacnejšie poštovné – od 0,90 Eur. Napíšte nám na info@parfumylacno.sk alebo nám zavolajte na telefónne číslo 0944 507 158 a objednajte si zázrak s menom Versace.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma