Namiesto slovenského mora kotlíkový guláš

Namiesto slovenského mora kotlíkový guláš

S dobrým kotlíkom je to hračka

10.07.2020 | Marián Butowski | topkotliky.sk

Veľa z nás si vravelo, že tento rok s magickým dátumom 2020 bude výnimočný a veru aj je.

Celý svet zasiahla pandémia koronavírusu a to zničilo letné plány mnoho slovenským či zahraničným dovolenkárom. Každý, kto sa chystal k moru radšej zvážil svoju cestu a ostal doma. Ako sa hovorí, všetko zlé je na niečo dobré a to platí to aj v tomto prípade. Slovensko je krásna krajina s rôznymi tradíciami a zvykmi, a preto sa ju oplatí pochodiť a preskúmať. Tí šťastnejší z nás, čo máme chalúpky, my máme o letné prázdniny postarané.

 

Namiesto Makarskej si prejdeme vyšliapané chodníky v Tatrách, nohy si neomočíme v mori ale rybníku. Letné večery nebudeme tráviť v tavernách či prímorských reštauráciách pri stole plnom mušlí a kreviet, ale na dobrom salaši pri tradičných slovenských jedlách ako sú bryndzové halušky či pikantný kotlíkový guláš.

 

Táto sezóna prinútila asi aj tých, ktorí nepatria do skupiny záhradných či chalupových šéfkuchárov, aby si zakúpili nejaký malý plynový či elektrický gril alebo kotlíkový set na guláš. Ak patríte k tým, ktorí uprednostňujú noc pod šírim nebom, tak by Vám nemala chýbať šikovná teleskopická trojnožka s vhodným kotlíkom na guláš. Výhody klasických od tých moderných grilov či kotlíkových setov je oheň a dym. Plynový gril vám nezaúdi tak, ako keď budete robiť na drevenom uhlí, ktoré tomu všetkému dodáva atmosféru a chuť a odháňa aj dotieravý hmyz.

Hodnotenie

Namiesto slovenského mora kotlíkový guláš
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma