Nový portál Brigada.sk pre študentov

Nový portál Brigada.sk pre študentov

Po rokoch prevádzky zmenil vizuál a grafickú podobu portál Brigada.sk venovaný brigádam pre študentov.

08.02.2013 | Global Services Slovakia s.r.o. | www.brigada.sk

Portál ponúka nový spôsob fungovania s novými funkciami a cenníkom pre svojich návštevníkov. Umožňuje zamestnávateľom svoje brigády inzerovať a študentom vyhľadávať aktuálne ponuky a reagovať na ne. Prevádzkovateľom portálu je spoločnosť Global Services Slovakia s.r.o.

 

Funkcie pre študentov a brigádnikov sú aj naďalej bezplatné, avšak vyžaduje sa registrácia pre zobrazenie kontaktu ku brigádam. Prihlásenie je nutné aj pre ďalšie nové funkcie evidencie a možnosti zadefinovať si životopis pre zamestnávateľov v brigádnickej rote - databáze brigádnikov. Študenti ocenia aj vyhľadávač, ktorý sa stal komplexnejším a prehľadnejším. Ponuka je rozdelená na 2 typy – brigády na Slovensku a brigády v zahraničí. Ďalšom šikovnou funkciou je prepojenie svojho konta s Facebookom, čo výrazne zjednodušuje prihlásenie sa na portáli. Tí, ktorí chcú byť informovaní o nových ponukách si môžu nadefinovať Email agenta, a dostávať tak emailom pravidelne zoznamy brigád podľa nimi zadefinovaných kritérií.  

 

Databáza portálu bola a je od svojho vzniku v roku 2005 najväčšou ponukou brigádnickej práce na Slovenskom internete a je určená pre všetkých, ktorí majú záujem brigádovať.

 

Základnou ponukou služieb pre zamestnávateľov a personálne agentúry je inzercia brigád a práce pre študentov. Inzercia už nie je úplne bezplatná. Každý zamestnávateľ má po zaregistrovaní a prihlásení sa do systému možnosť inzerovať už iba jednu ponuku bezplatne.

Portál umožňuje personálnym agentúram prepojiť svoje databázy s portálom Brigada.sk na základe XML protokolu, čo zjednodušuje aktualizáciu ponúk a ich publikovanie.

 

Brigada.sk prináša aj spravodajstvo pre študentov v podobe zaujímavostí z pracovného trhu, a taktiež magazín pre mladých – Diár brigádnika.

 

Portál navštevuje cieľová skupina mladých ľudí od 15 do 26 rokov, čo je zaujímavý segment pre marketingové agentúry, ktoré môžu propagovať svoje špecifické produkty určené mladým ľuďom formou banerovej reklamy, PPC kampaní a iných markektingových nosičov.

 

Brigada.sk počas svojej 7 ročnej existencie navštívilo viac ako 1,6 milióna jedinečných návštevníkov, čím sme zasiahli celú generáciu mladých ľudí.

 

Team Brigada.sk

www.brigada.sk

 

Hodnotenie

Nový portál Brigada.sk pre študentov
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma