Pánske biele spoločenské košele, košele do práce aj na voľný čas

Pánske biele spoločenské košele, košele do práce aj na voľný čas

Páni, nás sa vám nestane, že vám košeľa nebude dobre sedieť. Košele podľa obvodu krku a výšky postavy vám budú sedieť dokonale.

18.01.2020 | Peter Scholc | www.dany.sk

Pánska košeľa bola vždy bude v šatníku každého muža vo viacerých variantách. S dlhým rukávom, s krátkym rukávom, biela alebo jednofarebná v rôznych farebných odtieňoch. Vždy sa vyskytne udalosť, kedy bielu spoločenskú košeľu budete potrebovať. Či už na svadbu, ples, promócie a pod. V našom eshope DANY sa zameriavame na predaj väčšinou pánskeho oblečenia a doplnkov ku košeliam ako sú kravaty, motýliky, traky, opasky, manžetové gombíky a pánske značkové boxerky. No ale aj dámy nebudú ochudobnené, určite si vyberú si z ponuky.

Je problém kúpiť si košeľu, ktorá vám bude sedieť naozaj perfetne. Ak už aj sedí obvod krku, buď je košeľa príliš krátka alebo dlhá. Pánske košele nakupujeme od výrobcu, ktorý okrem obvodu krku prispôsobuje košele aj na výšku postavy. Najnovším trendom je momentálne košeľa SLIM, ktorá jemne obopína postavu v oblasti hrudníka a pása. Pánske košele spoločenské, do práce aj na voľný čas máme na sklade,  hneď odosielame. Skvelá kvalita za nízku cenu.

Pánske boxerky Reebok
Pánsky drevený motýlik

Hodnotenie

Pánske biele spoločenské košele, košele do práce aj na voľný čas
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma