Podlaha a doplnky do kúpeľne

Podlaha a doplnky do kúpeľne

Pri výbere podlahovej krytiny do kúpeľne, musíte zvážiť hneď niekoľko faktorov.

07.01.2020 | Hi Promotion s.r.o. | jutex.sk

Kúpeľňa je známa najmä pre svoju zvýšenú vlhkosť, aj preto by ste do nej mali vybrať takú podlahu, ktorej vlhkosť nevadí.

 

Porcelánové alebo keramické dlaždice

 

Ide o podlahy, ktoré sú tou najlepšou voľbou do kúpeľní. Sú vodotesné, štýlové a cenovo výhodné. Existuje hneď niekoľko druhov dlaždíc, z ktorých si môžete vybrať podlahu podľa predstáv. Poniektoré dokonca imitujú aj prírodné materiály ako napríklad drevo alebo kameň.

Navyše, vybrať si môžete aj vhodný tvar a veľkosť. Na trhu nájdete štvorcové aj obdĺžnikové dlaždice. Ak sa zaujímate o originalitu, môžete siahnuť po šesťuholníkových alebo osemuholníkových tvaroch. Na steny si môžete umiestniť aj malé dlaždice, ktoré farebne prispôsobíte do štýlu mozaiky.

 

Vinylové podlahy

 

Vinyl je nielen atraktívnou podlahovou krytinou ale tiež praktickou voľbou do kúpeľne. Hodí sa do miestností so zvýšenou vlhkosťou, pretože je pomerne odolný voči vode. Navyše, k dispozícii máte nespočetné množstvo dekorov a štýlov, záleží iba na vašich preferenciách.

 

Doplnky do kúpeľne

 

Okrem podlahy by ste mali myslieť tiež na praktické aj dizajnové doplnky, ktoré do kúpeľne umiestnite.

 

Zabudnúť jednoznačne nesmiete na kúpeľnovú rohož, ktorá má protišmykové vlastnosti. Rohož je tiež protiplesňová, komfortná a môžete ju umiestniť k vani alebo sprchovému kútu. Ochráni vás nielen pred chladom sálajúcim z podlahy, no tiež pred šmykľavým povrchom. K dispozícii máte kúpeľňové rohože v rôznych farbách aj vzoroch, ktoré zapasujete do akéhokoľvek štýlu. V kúpeľni vám nesmú chýbať ani mäkké uteráky z bavlny dostupné v rôznych farbách.

 

Okrem rohože myslite aj na kúpeľňový koberček, ktorý môžete umiestniť napríklad k toalete alebo k vani. Kúpeľňové koberce môžu plniť rolu rohoží, alebo mať jednoduchú dizajnovú funkciu. Na výber máte rozličné materiály, farby, vzory a tvary. Všetko podľa vášho vkusu.

Hodnotenie

Podlaha a doplnky do kúpeľne
Hodnotenie 4.2 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma