Čo všetko by mala obsahovať garáž pre kutila?

Čo všetko by mala obsahovať garáž pre kutila?

Garáž nie je len miesto, ktoré slúži na uskladnenie vozidla.

05.01.2020 | Hi Promotion s.r.o. | kruzik.sk

Garáž nie je len miesto, ktoré slúži na uskladnenie vozidla. Môže byť totiž využívaná aj iným spôsobom - napríklad ako dielňa. Dielňu ocení každý muž, ktorý rád tvorí, opravuje veci a pritom aktívne odpočíva. Čo by nemalo v podobnej gáraží chýbať?

 

Náradie

 

Náradia nikdy nie je dosť. A každý správny kutil by mal dostatočne veľkou sadou a ešte zopár praktickými kúskami navyše disponovať. Či už ide o kladivo, šrubováky, kľúče alebo pilníky, náradie je pre prácu to najdôležitejšie.

 

Úložné boxy

 

Náradie si môžete odložiť do úložných boxov, ktoré následne umiestníte na špeciálne vyhradené miesto pre náradie. Avšak to nie je jediný spôsob, ako môžete náradie uskladniť. Altenatívou je napríklad kovová magnetická lišta, na ktorú si náradie bezpečne uložíte.

 

Police a úložný priestor

 

Každá dielňa by mala disponovať dostatočným úložným priestorom. Môžete si do nej umiestniť vstavané police alebo tiež pohyblivé regály na kolieskach, ktoré sú bez pochýb praktickým riešením. Na policiach môžete skladovať pokazené kusy, ktoré sa chystáte opraviť, pracovný odev, ale tiež sezónne veci, ktoré práve v domácnosti nevyužívate.

 

Pracovný stôl

 

Kutil potrebuje miesto, kde môže nerušene pracovať. A to vám poskytne práve pracovný stôl, ktorý by mal byť dostatočne veľký na to, aby sa vám pracovalo pohodlne.

 

Osvetlenie

 

Osvetlenie je ďalším dôležitým kúskom, ktorý v garáži nesmie chýbať. Na svoju prácu totiž musíte vidieť. Osvetlenie si môžete upevniť na strop, alebo si tiež zaobstarať praktickú baterku, ktorú si napríklad priviažete na čelo, aby sa vám pracovalo ešte lepšie.

 

Garážová brána

 

Každá garáž musí byť tiež vybavená vhodnou garážovou bránou. Na trhu nájdeme sekčné, rolovacie, posuvné aj dvojkrídlové garážové brány. Vhodná garážová brána by mala mať dostatočne dobré tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré vám umožnia pracovať v garáži aj v zimnom období. Ideálnym riešením je garážová brána na pohon, ktorá je komfortná a praktická v prípade nepriaznivého počasia.

Hodnotenie

Čo všetko by mala obsahovať garáž pre kutila?
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma