Poschodová posteľ šetrí miesto i peniaze

Poschodová posteľ šetrí miesto i peniaze

Poschodové postele inak

18.08.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | poschodovky.sk

Poskytujú priestor na zábavu i oddych: Tu budú vaše deti sladko snívať!

Ceny nehnuteľností stále stúpajú, no miesta je málo. Ako to vyriešiť? Každý rodič chce pre svoje deti to najlepšie. Preto sa chce postarať o poriadne lôžka, v ktorom by sa ich ratolesti cítili pohodlne a bezpečne, pripravené ponoriť sa do ríši snov. Výbornou voľbou je poschodová posteľ!

Šetrí miesto

Ak máte doma dve alebo viac detí a malý priestor v detskej izbe, nemusíte kupovať postele, ktoré by šli na úkor iného nábytku. Navyše, deti potrebujú dostatočne veľký priestor na hranie, neskôr na učenie. Preto je poschodová posteľ dobrým spôsobom, ako im tento priestor poskytnúť. Umožní dvom deťom vyspať sa na mieste, kde by sa normálne zmestilo iba jedno dieťa! Keďže sa skladá z dvoch postelí uložených nad sebou, výrazne šetrí miesto, čím zároveň zvýši miesto na hranie. Praktická je aj vtedy, ak u vás plánuje prenocovať kamarát vášho dieťaťa!

Budujú vzťahy medzi deťmi

Poschodová posteľ má ešte jednu veľkú výhodu, ktorá je na nezaplatenie. Pomôže vytvoriť súrodenecké puto! Tak budú mať vaše ratolesti k sebe bližšie, čo napomáha k ich dobrému, vzájomnému vzťahu. Odborníci jednoznačne odporúčajú, aby mali deti v podobnom veku spoločnú izbičku. 

Ušetríte peniaze

Kúpou poschodovej postele ušetríte peniaze. Je lacnejšie kúpiť detskú poschodovú, ako dve samostatne stojace postele. Nemusíte kupovať ani základné penové matrace či rošty, keďže sú v cene. Stačí si len vybrať z pestrej škály kvalitných pevných poschodových postelí rôznych rozmerov, ktoré spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti detského nábytku. Deti milujú nevšedný nábytok a pestré farby, ktoré by ste nemali prehliadnuť. Či sa rozhodnete pre stabilnú poschodovú posteľ vyrobenú z masívu borovice alebo buku alebo z iného materiálu, budete mať istotu, že vaše deti čakajú len samé pokojné noci!

Nie sú len pre deti!

Vhodne zvolená posteľ dokáže pojať aj veľké množstvo vecí vo vlastných úložných priestoroch. Poschodové postele už dávno nepatria len do detských izieb. Predstavujú funkčný, vkusný a zaujímavý kus nábytku, ktorí využijú aj dospelí! Dokážu vytvoriť razom z malej spálne spálňu s pohodlnou pracovňou alebo uvoľnia priestor pre vytúženú šatňu.

Objavte pri poschodových posteliach jedinečné spojenie krásy a účelnosti, ktoré prinesie do detských izieb a do spální nový nádych elegancie! Detské poschodové postele vám umožnia vám i vašim ratolestiam prežívať domácu pohodu tým najpríjemnejším spôsobom. Ľudské telo potrebuje načerpať stratené sily práve počas noci. To isté sa týka i detského organizmu. Pre zdravý spánok by sme mali urobiť všetko, čo je v našich silách.

detské poschodové postele
 

Hodnotenie

Poschodová posteľ šetrí miesto i peniaze
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma