Potrebujete zubný strojček?

Potrebujete zubný strojček?

Pekný úsmev je súčasťou celkovej estetiky tváre. Na jeho vzhľade sa výrazne podieľa aj postavenie zubov.

17.06.2013 | ALFA Global, s.r.o. | www.alfadent.sk

Pekný úsmev je súčasťou celkovej estetiky tváre. Na jeho vzhľade sa výrazne podieľa aj postavenie zubov. Pekné, rovné zuby sú vnímané omnoho pozitívnejšie ako krivé. Asi len 2 až 5% populácie majú prirodzene rovné zuby. U všetkých ostatných sú prítomné menej alebo viac závažné odchýlky. Na ich úpravu sa používajú zubné strojčeky.

 

Dnes už neplatí, že takáto liečba je len pre deti. Súčasné technológie umožňujú používať zubné strojčeky v akomkoľvek veku. Odlišný je len postup. Pokiaľ potrebujete zubný strojček, je potrebné vyhľadať čeľustného ortopéda a objednať sa na konzultáciu. Počas tohto prvého vyšetrenia s Vami lekár prediskutuje závažnosť odchýlky a možnosti liečby. Definitívny liečebný postup je ale možné stanoviť až po komplexnom vyšetrení, ktoré zahŕňa okrem iného aj zhotovenie odtlačkov zubov a vyhodnotenie röntgenových snímok.

 

Dnes už taktiež neplatí, že liečbu Vám nadiktuje lekár. Takmer v každom prípade je možné postupovať rôzne a liečbu realizovať rôznymi typmi zubných strojčekov. Každé riešenie má ale svoje výhody aj tienisté stránky, ktoré s Vami čeľustný ortopéd podrobne prediskutuje.

 

 

Hodnotenie

Potrebujete zubný strojček?
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma