Vysušovanie muriva - Elektroosmóza DryPol - liek na vlhké murivo

Vysušovanie muriva - Elektroosmóza DryPol - liek na vlhké murivo

Ekologické vysušenie vlhkého muriva a hydroizolácia stavieb na elektrofyzikálnom princípe elektroosmózy technológiou DryPol

17.06.2013 | Elektrofyzika s.r.o. | www.vysusovanie-sanacie-muriva.sk

Sťahujete sa do staršej stavby? Pozor na vzlínajúcu vlhkosť muriva stavieb !

 

Rok od roku pribúda obyvateľov našej vlasti, ktorí radšej vyhľadávajú kľud a príjemné prostredie vidieka oproti veľkým aglomeráciam s tisíckami obyvateľov. Prírodné krásy, čerstvý vzduch a predovšetkým pokojnejšie prostredie menších miest a dedín láka stále viac a viac tých, ktorí sú už unavení hektickým spôsobom života vo veľkých mestách. Či už medzi túto skupinu obyvateľov hľadajúcich kľud a pohodu patríte alebo nie, alebo sa ešte len chystáte na kúpu rodinného domu v takom prostredí, určite oceníte niekoľko rád, ktoré súvisia s Vašou (i budúcou) nehnuteľnosťou, ktoré sa týkajú predovšetkým jedného z najväčších škodcov všetkých stavieb, a tým je vzlínajúca (hygroskopická) vlhkosť muriva.

 

 

Ako dlho sa so vzlínajúcou vlhkosťou stretávame a ako ju v stavbe a v jej múroch spoznáme?

 

Hoci sa ľudia stretávajú so vzlínajúcou vlhkosťou muriva už od počiatku ľudských dejín, len nedávno, lebo 200 rokov nie je až tak príliš, bolo zistené, na základe akých fyzikálnych princípov k vzlínaniu vlhkosti do muriva dochádza: totiž na základe pevne daných fyzikálnych princípov nielen tejto planéty , ale predovšetkým celého Vesmíru. Vesmírne zákony sú tak presne dané, že aj pristátie na Marse pre nás už nie je problém. Avšak k čomu nám je pochopenie týchto primárnych princípov, ak ich nedokážeme aplikovať v praxi?

 

Čo teda je kapilárne vzlínanie vlhkosti do muriva a ako mu najlepšie zabrániť ?

 

Fyzika a ďalšie odvodené vedné odbory sa zaoberajú skúmaním prírodných zákonov už od čias starého Ríma a Grécka-spomeňme už len na povestný Archimédov zákon: Archimedes sa kvapalinami a ich vzťahy s pevnými súčasťami nášho sveta zaoberal takmer celý svoj život a jeho objav využívame až do súčasnosti plnými dúškami. Jedným z novších objavov v oblasti správania kvapalín potom patria kapilárne vzlínanie vlhkosti, a hoci už poznáme jeho základné princípy, takmer až do súčasnosti sa s týmto javom, sprevádzajúcim ľudstvo odnepamäti, dokážeme ťažko vyrovnať - týmto intervalom, kedy ľudstvo hľadalo ekologický, rýchly a predovšetkým finančne nenáročný prostriedok na odstránenie vzlínajúcej vlhkosti však už zazvonila hrana: zrodila sa unikátna technológia DryPol.

 

Ako možno vzlínajúcej vlhkosti porozumieť a ako ju z muriva stavby odstrániť?

Vlhkosť muriva zároveň vedie k zhoršeniu vlastností stavebného materiálu stavby, kedy medzi viditeľné následky tejto poruchy najmä patrí vlhké murivo, výskyt ľudskému organizmu škodlivých plesní, soľné výkvety, narušenie a následné odpadávanie povrchových vrstiev muriva, teda hlavne povrchových omietok a podstatne zvýšené náklady na vykurovanie stavby. K najefektívnejšiemu odstráneniu týchto porúch radíme bezkontaktné, a teda nedeštruktívne obmedzenie prístupu vlhkosti ku konštrukciám a jej odstránenie s následnou ekologickou hydroizoláciou objektu.

 

 

Aké sú nedeštruktívne metódy odstránenia vzlínajúcej vlhkosťou bez stavebných zásahov?

 

 

Medzi najefektívnejšie metódy odstránenia vzlínajúcej vlhkosti muriva patrí v dobe 21. storočia najmä metódy nedeštruktívne a ekologické, teda metódy odstránenia vlhkosti muriva bez stavebných zásahov a toxických chemikálií, metódy finančne nenáročné a vyvinuté v súlade s prírodou. Jednou z týchto najúčinnejších metód je nedávno objavená elektroosmóza - elektroosmóza ako liek na murivo Vašej súčasne vlhké nehnuteľnosti. Najefektívnejším ekologickým odstránením vlhkosti muriva s výraznou úsporou finančných prostriedkov sa javí technológia DryPol - unikátny systém odstránenia vlhkosti muriva na elektrofyzikálnym princípe elektroosmózy

DryPol - unikátna technológia ekologického odstránenia vlhkosti muriva s následnou ekologickou hydroizoláciou Vašej nehnuteľnosti elektroosmózou.

 

Elektroosmóza - liek na vlhké murivo elektrofyzikálnou technológiou DryPol

 

Obľúbená, teoreticky aj prakticky testovaná technológia odstránenia vlhkosti muriva preverená už viac než 800 inštaláciami v Českej a Slovenskej republike funguje na základe certifikovaných generátorov magnetických pulzov, ktoré nabíjajú vodu v murive kladným nábojom. Tieto kladne nabité molekuly vody sú potom na základe prirodzených, známych princípov vzájomnej príťažlivosti priťahované ku vždy mínusovému pólu, ktorým je planéta Zem. Voda z muriva potom odchádza svojou prirodzenou cestou, kadiaľ sa do teraz vlhkého muriva dostala, a to bez stavebných zásahov rýchlo, ľahko, ekologicky a najmä bez narušenia bežného života vo vysušovanej stavbe.

 

Unikátna, certifikovaná technológia DryPol zaistí odstránenie vzlínajúcej vlhkosti rýchlo, lacno, ekologicky a najmä bez narušenia bežnej činnosti v dome

 

Technológiu DryPol pre Vás zabezpečuje firma ELEKTROFYZIKA Slovakia - obstarajťe si prístroj DryPol na ekologické vysušenie vlhkých stien ešte dnes a už za niekoľko týždňov sa so vzlínajúcou vlhkosťou začnite lúčiť: získajte suchý, zdravý a čistý dom bez vlhkosti, plesní, sporov a baktérií pre Vás a niekoľko nasledujúcich generácií!

Ekologické odstránenie vlhkosti stien a vysušovanie muriva
Ekologické vysušovanie muriva

Hodnotenie

Vysušovanie muriva - Elektroosmóza DryPol - liek na vlhké murivo
Hodnotenie 3.96 z 5
Počet hlasov 24
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma