POZORUJ.eu - | Autorizovaný predajca pozorovateľskej techniky

POZORUJ.eu - | Autorizovaný predajca pozorovateľskej techniky

Internetový obchod so širokou ponukou optických prístrojov každého druhu. Nájdete u nás - Ďalekohlady • Teleskopy • Mikroskopy

05.11.2021 | MPT s.r.o. | www.pozoruj.eu

POZORUJ.eu je internetový eshop, ktorý sa sústredí na predaj vysokokvalitnej optickej techniky každého druhu za dostupné ceny.

 

Vznikli sme na základe dlhoročných podnikateľských aktivít, ktoré chceme zúročiť do sveta internetového predaja pozorovateľskej techniky. U nás je zákazník na prvom mieste, preto sa snažíme smerovať eshop na základe postrehov a potrieb od zákazníkov, pretože náš zákazník - náš pán. Špecializujeme sa na predaj ďalekohľadov, teleskopov, mikroskopov a potrebného príslušenstva.

 

V rámci tovaru sa špecializujeme na vybrané značky.

 

Levenhuk - Ide o významného amerického výrobcu kvalitných optických prístrojov s DOŽIVOTNOU ZÁRUKOU. 

 

BresserSpoločnosť Bresser je dlhodobo znakom kvality a poctivosti vo výrobe optických prístrojov a príslušenstva. Momentálne je známa aj Spoločnosť v celej Európe, predstavuje svet širokého portfólia produktov z optickej techniky a príslušenstva. 

 

Meade InstrumentsSpoločnosť Meade Instruments je uznávaná ako jedna z najinovatívnejších a najdynamickejších spoločností na trhu s ďalekohľadmi a pozorovaciou technikou. Spoločnosť Meade je známa predovšetkým vďaka svojim priekopníckym teleskopickým dizajnom, ktoré priniesli v priebehu rokov mnoho vylepšení, vďaka ktorým je záujmová astronómia dostupnejšia a jednoduchšia než kedykoľvek predtým. 

 

 

Vyberie su u nás naozaj každý, či ste profesionálny pozorovateľ, nadšenec alebo začiatočník. Špeciálne sa venujeme aj najmenším pozorovateľom s detským výberom produktov, ktoré nadchnú každú ratolesť pozorovateľskými produktami.

 

 

Oproti konkurencií sa snažíme vytŕčať vizuálnou, produktovou a obchodnou stratégiou. Tieto body sa snažíme každý deń zlepšovať. Ak sa neviete rozhodnúť alebo potrebujete čokoľvek poradiť, náš zákaznícky servis na tel. čísle 0910 525 005 je pre Vás dostupný 24/7. V prípade nedostupnosti na telefóne vám spätne zavoláme.

Tešíme sa na Váš nákup. 

 

 

Hodnotenie

POZORUJ.eu - | Autorizovaný predajca pozorovateľskej techniky
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma